EN | DE
 
Косметологічний Центр
Київ, вул. Полтавська, 10
Замовити дзвінок
  • ru
  • uk
EN | DE
 
Косметологический центр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
[wd_asp id=1]
Замовити дзвінок
 

МІОСТИМУЛЯЦІЯ

Показання: целюліт, шкіра без тонусу, наявність розтяжок, жирових відкладень на животі, стегнах, боках, сідницях, руках необхідність відновлення після пологів, недолік м’язової маси, малорухливий спосіб життя, протипоказання до фізичних навантажень, для підтримки м’язів в тонусі, набряклість.
Опис: аппаратаний «масаж» проблемних ділянок тіла за допомогою впливу низькочастотного імпульсного струму.
Відновлювальний період: немає.
Тривалість: 1 година.
Коли проявляється результат: після першої процедури.
Періодичність процедури: курс з 10-15 сеансів з періодичністю 2-3 рази в тиждень.

Тривалість результату: до 6 місяців.
Підтримка ефекту: за показаннями.
Протипоказання: онкологічні захворювання і новоутворення в області впливу, вагітність, варикозна хвороба, тромбофлебіт, патології крові, ниркова і печінкова недостатність, жовчнокам’яна хвороба, наявність металевих елементів або кардіостимулятора, порушення цілісності шкіри або гнійні ураження в зоні впливу.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ

З цією процедурою добре поєднуються

ДО І ПІСЛЯ

Міостимуляція

Міостимуляція покращує кровообіг, регенерацію тканин, активізує природні процеси клітинного метаболізму і детоксикації, нормалізує тканинний баланс, лімфовідтік, зміцнює м’язи. Так, м’яз може збільшуватися до 50% завдяки електростимуляції. Міостимуляція дозволяє домагатися більш глибокого впливу на тканини, ніж інші апаратні методики, і «працювати» з групами м’язів, які через своє місцерозташування не задіюються при звичайних фізичних навантаженнях.

Під час міостимуляції клієнт розслаблено лежить, до його тіла спеціальним апаратом подається низькочастотний імпульсний струм. Він сприймається організмом як імпульси нервової системи, що змушують м’язи інтенсивно скорочуватися. Таким чином досягається ефект тренування без фізичного навантаження. Електроміостимуляція по відчуттях досить комфортна, нагадує легке поколювання/пощипування. Процедура безболісна, без побічних ефектів і необхідності реабілітації.