EN | DE
 
Косметологічний Центр
Київ, вул. Полтавська, 10
Замовити дзвінок
  • ru
  • uk
EN | DE
 
Косметологический центр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
[wd_asp id=1]
Замовити дзвінок
 

ПРЕСОТЕРАПІЯ

Показання: целюліт, фізіологічний дренаж тканин, позбавлення від набряків, в’ялістЬ шкіри, відновлення водного балансу, поліпшення венозного кровообігу, активізація обмінних процесів в клітинах шкіри і жирових клітинах.
Опис: лімфодренажний аппартаний масаж у вигляді хвилеподібних стискань різних частин тіла за допомогою спеціально сконструйованих манжет.
Відновлювальний період: немає.
Тривалість: 45 хвилин.
Коли проявляється результат: після першої процедури.
Періодичність процедури: 5-10 сеансів в залежності від стану зон впливу.

Тривалість результату: до 6 місяців.
Підтримка ефекту: за показаннями.
Протипоказання: гіпертонія, порушення функції нирок, тубуркульоз, незрощені переломи, менструальний цикл, гнійні ураження покриву в області проведення процедури.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ

З цією процедурою добре поєднуються

Процедура виглядає наступним чином: в спеціальні манжети, які надягають на кінцівки тіла, під тиском подається стиснене повітря. Манжети по черзі в різних місцях надуваються, їх тиск схожий на дію тонометра. Апарат здійснює тиск на певні ділянки, завдяки чому відбувається ефективний лімфодренажний масаж. Як відомо, порушення роботи або уповільнення швидкості лімфотоку призводить до того, що в районі лімфатичних вузлів починають накопичуватися «відходи» (шлаки, токсини, жирові клітини). Такі скупчення згодом переростають в целюлітні відкладення, шкіра втрачає свій природний колір, знижується її пружність і еластичність, порушується функціональність внутрішніх органів. Пресотерапія нормалізує лімфоток, водний баланс, циркуляцію міжклітинної рідини. Процедура дозволяє втратити в обсягах до 1,5-2 см. Ефективно бореться з целюлітом, відмінно тонізує шкіру і тіло. Крім того, спостерігається розслаблююча дія – пацієнт відчуває себе відпочилим, бадьорим.

Кількість процедур визначається фахівцем. Пресотерапія може проводитися щодня.