EN | DE
 
Косметологічний Центр
Київ, вул. Полтавська, 10
Замовити дзвінок
  • ru
  • uk
EN | DE
 
Косметологический центр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
[wd_asp id=1]
Замовити дзвінок
 

ВАКУУМНО-РОЛИКОВИЙ МАСАЖ АПАРАТОМ STARVAC

Показання: целюліт, моделювання фігури, зменшення обсягів тіла; шкіра без тонусу; набряклість; низький м’язовий тонус; післяпологові розтяжки; обвисання шкіри при різкій втраті ваги; в’ялість живота і сідниць.
Опис: апаратний масаж проблемних ділянок тіла.
Відновлювальний період: немає.
Тривалість: 1 година.
Коли проявляється результат: після першої процедури.
Періодичність процедури: 8-15 процедур не рідше двох разів на тиждень.

Тривалість результату: до 6 місяців.
Підтримка ефекту: за показаннями.
Протипоказання: онкологічні та серцево-судинні захворювання; варикозне розширення вен; вагітність; гострі вірусні захворювання; хвороби крові; гіпертонія.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ

З цією процедурою добре поєднуються

ДО І ПІСЛЯ

процедура старвак до и после

STARVAC – професійний фізіотерапевтичний вакуумно-роликовий масажер, інноваційна розробка в ендермалогіі французьких інженерів і лікарів. У приладі поєднується вплив локальної вакуумної декомпресії і роликового масажу. За рахунок вакуумного розрідження формується шкірна складка, яка перекочується по напрямку переміщення ролика. Це призводить до тимчасового розширення венозних і лімфатичних судин в зоні вакуумного розрідження, що покращує лімфовідтік із тканин, підсилює виведення рідини і токсинів з міжклітинних просторів. Процедура добре тонізує тіло, прискорює оновлення шкіри, стимулює кровообіг і лімфоток, моделює контури фігури, допомагає схуднути, прискорює виведення токсинів, надає відчутну антистресову дію. Усувається набряклість, спазми і болі в м’язах; поліпшується мікроциркуляція крові; зміцнюється м’язовий каркас; розтяжки стають менш помітними.

Кінцеве число сеансів вакуумно-роликового масажу призначає лікар-косметолог після огляду. За 2 години до процедури рекомендується утриматися від прийому їжі, а за 20 хвилин до початку масажу випити склянку води.

Вакуумнороликовий масаж в Києві використовують для того, щоб підтримувати тіло в тонусі. Він допомагає не тільки поліпшити стан шкіри, але й істотно зменшити обсяги тіла, позбутися від проявів целюліту і змоделювати ідеальну фігуру