EN | DE
 
Косметологічний Центр
Київ, вул. Полтавська, 10
Замовити дзвінок
  • ru
  • uk
EN | DE
 
Косметологический центр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
[wd_asp id=1]
Замовити дзвінок
 

ФОТООМОЛОДЖЕННЯ КИСТЕЙ РУК

Показання: пігментація, вирівнювання і поліпшення кольору шкіри, атонічная і в’януча шкіра.
Опис: вплив на глибокі шари дерми потужним світловим пучком певної довжини хвилі.
Відновлювальний період: немає.
Тривалість: 30-40 хвилин.
Коли проявляється результат: через 7-10 днів після першої процедури і наростає з кожною наступною.
Періодичність процедури: 3-7 сеансів з інтервалом 3-5 тижнів.

Тривалість результату: 6-12 міс.
Підтримка ефекту: 1 раз на рік 2-3 процедури.
Протипоказання: вагітність, період лактації, герпес в активній фазі, онкологічні захворювання, аутоімунні захворювання в стадії загострення, відвідування солярію та інтенсивне сонячне опромінення під час курсу процедур.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ

З цією процедурою добре поєднуються

Фотомолодження IPL це процедура з впливом на різні шари шкіри високополяризованого світла. Відбувається термовплив на шкіру для стимуляції вироблення колагену і еластину.

Процедура не травматична і, на відміну від хімічних пілінгів, які теж вирівнюють колір обличчя, не викликає гіперлущення. Це дуже підходить для жінок, яким весь час треба бути на виду.

Під час процедури косметолог наносить на шкіру ультразвуковий гель і опрацьовує спеціальною маніпулою зону впливу. Знеболення проводиться за рахунок охолодження маніпули, тому процедура практично безболісна.

Відразу після процедури можливе легке почервоніння шкіри, яке проходить через півгодини. Пігментні плями трохи темніють після процедури, але через 5-7 днів освітлюються. В результаті шкіра стає більш щільною і пружною, а зморшки, пігментація, судинні сіточки – менш помітними.

Процедура сумісна з будь-якою косметологічною процедурою (RF ліфтинг, біоревіталізація, PRP, біоремоделювання PROFHILO, Radiesse).