EN | DE
 
Косметологічний Центр
Київ, вул. Полтавська, 10
Замовити дзвінок
  • ru
  • uk
EN | DE
 
Косметологический центр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
[wd_asp id=1]
Замовити дзвінок
 

ЛІКУВАННЯ РУБЦІВ І РОЗТЯЖОК

Показання: рубці (постакне), шрами, розтяжки, атрофічні рубці.
Відновлювальний період: немає.
Тривалість: 15-30 хв.
Коли проявляється результат: через 2-4 тижні.
Періодичність процедури: 1 раз на місяць.

Тривалість результату:
Підтримка ефекту: 1 раз на рік 1-2 процедури за показаннями.
Протипоказання: вагітність, період лактації, герпес в активній фазі, онкологічні захворювання, аутоімунні захворювання в стадії загострення, відвідування солярію та інтенсивне сонячне опромінення під час курсу процедур.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ

З цією процедурою добре поєднуються

ДО І ПІСЛЯ

Удаление рубцов и шрамов это работа не одного дня. Многое зависит от вида, места расположения и характера рубца. Вот полученный через 6 месяцев результат

Процедура IPL лікування рубців і розтяжок – це вплив певноЇ довгої хвилі високополяризованого світла з метою зміни якості рубця. За рахунок термовпливу буде змінюватись будова рубцевої тканини. В результаті чого відбувається зменшення ширини розтяжки і скорочення рубців, згладжування рубців постакне.

Під час процедури косметолог наносить на шкіру ультразвуковий гель і опрацьовує спеціальною маніпулою зону впливу. Знеболення проводиться за рахунок охолодження маніпули, тому процедура безболісна. Відразу після процедури можливе легке почервоніння шкіри, яке проходить через півгодини.

Для досягнення більш швидкого і вираженого ефекту рекомендовано поєднувати цю процедуру з іншими косметологічними процедурами (пілінги, мезотерапія, біоревіталізація).