EN | DE
 
Косметологічний Центр
Київ, вул. Полтавська, 10
Замовити дзвінок
  • ru
  • uk
EN | DE
 
Косметологический центр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
[wd_asp id=1]
Замовити дзвінок
 

БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ

Показання: зневоднена шкіра, фотостаріння, вікові зміни, зморшки, підготовка до серединного або глибокого пілінгу, лазерної шліфовки шкіри, дермабразії, пластичної операції і реабілітації після, розтяжки.
Опис: внутрішньошкірне введення спеціальних препаратів в необхідні зони.
Відновлювальний період: 1-3 дні.
Тривалість: до 30 -45 хв.
Коли проявляється результат: через 7-14 днів після процедури.
Періодичність процедури:  від 3 до 5 сеансів з інтервалом на 2-4 тижні.

Тривалість результату: 6-12 місяців.

Підтримка ефекту: в залежності від віку можливі підтримуючі процедури 1 раз на 3 місяці і обов’язкове курсу 1 раз на 12-18 міс.
Протипоказання: загальні гострі запальні захворювання, в т. ч. герпес у стадії загострення, аутоімунні захворювання, системна патологія сполучної тканини, гіпертонічна хвороба, тяжкі захворювання внутрішніх органів, прийом препаратів, що знижують згортання крові, вагітність, годування груддю, запальні процеси в місці введення препарату.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ

З цією процедурою добре поєднуються

Біоревіталізаціяце ін’єкції нестабилізованої гіалуронової кислоти для підживлення шкіри біологічним шляхом. Шкіра виглядає зволоженою, відновлюється її структура, стимулюється вироблення колагену і еластину, відбувається ліфтинг овалу обличчя, вирівнюється рельєф шкіри; усуваються зморшки і в’ялість, зменшується пігментація, зменшуються розтяжки і глибина рубців.

Найбільшу ефективність процедура біоревіталізації проявляє в поєднанні з такими процедурами як радіохвильовий ліфтинг, фотоомолодження, пілінги.