EN | DE
 
Косметологічний Центр
Київ, вул. Полтавська, 10
Замовити дзвінок
  • ru
  • uk
EN | DE
 
Косметологический центр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
[wd_asp id=1]
Замовити дзвінок
 

КОЛАГЕНОСТИМУЛЯТОРИ PLLA

Показання: зморшки, вікові зміни овалу обличчя, в’януча шкіра, корекція рис обличчя, усунення дефектів шкіри, западання рубців, а також постравматичних складок, целюліт різних ділянок тіла.
Опис: локальне введення спеціальних препаратів в зони обличчя і тіла, які потребують корекції.
Відновлювальний період: 1-3 доби.
Тривалість: до 1 години.
Коли проявляється результат: ефект видно відразу після процедури і наростає протягом трьох місяців.
Періодичність процедури: рекомендований курс – 2 процедури раз на 2 місяці, можливо і одноразове введення.

Тривалість результату: 6 -24 місяці.
Підтримка ефекту: не потрібно.
Протипоказання: вагітність, період лактації, запальний процес в зоні ін’єкції (акне, герпес та ін.), підвищена температура, періоди загострення соматичних і аутоімунних захворювань, порушення згортання крові і прийом препаратів антикоагулянтів, відвідування сауни, лазні, солярію.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ

З цією процедурою добре поєднуються

Філери колагеностимулятори на основі полімолочной кислоти (PLLA) активно стимулюють утворення нового колагену, ефективно збільшують втрачені об’єми в тканинах, але без гіперкорекції. Завдяки стимуляції колагену відбувається природне відновлення втрати обсягів тканин і їх ліфтинг, поліпшується колір обличчя, зникають дрібні зморшки, відбувається загальне омолодження на тривалий період. Саме період збереження ефекту часто робить PLLA препаратами вибору.

Полімолочна кислота протягом багатьох років використовується в медицині. Її безпечність доведена великою кількістю клінічних досліджень.

Полімолочка після введення запускає в організмі процес аутогенної стимуляції колагену, а потім поступово розпадається на воду і вуглекислий газ (біодеградація шляхом гідролізу) і природним чином виводитися з організму.

Важливо, що після введення полімолочной кислоти через 48-72 години призначається масаж зони введення за схемою 5 в кубі: 5 раз в день по 5 хвилин 5 днів. Масаж проводиться вдома самостійно.

Процедури біоревіталізацію і біоремоделювання PROFHILO бажано зробити як підготовку до введення полімолочки.

Процедура сумісна з контурною пластикою, СМАС ліфтингом обличчя, СМАС ліфтингом тіла, нитьовим ліфтингом.

У косметології колаген називають білком молодості, так як саме ця речовина відповідає за підтягнуту і еластичну шкіру. З віком колаген має властивість руйнуватися, від чого ми помічаємо перші зморшки, в’ялу шкіру і нечіткий овал обличчя. Повернути свою молодість цілком можливо, якщо звернутися в перевірену косметологічну клініку для процедури корекції обличчя.