EN | DE
 
Косметологічний Центр
Київ, вул. Полтавська, 10
Замовити дзвінок
  • ru
  • uk
EN | DE
 
Косметологический центр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
[wd_asp id=1]
Замовити дзвінок
 

КОРЕКЦІЯ ГУБ

Показання: недостатній обсяг губ, асиметрія губ, кісетнІ зморшки навколо губ, розпливчастий контур, старіння, в’янення губ.
Опис: введення препаратів на основі стабілізованої гіалуронової кислоти різного ступеню щільності (в залежності від бажаного результату і показань).
Відновлювальний період: 1-3 доби.
Тривалість: до 1 години.
Коли проявляється результат: ефект видно відразу після процедури.
Періодичність процедури: за показаннями.

Тривалість результату: 6 -18 місяців.
Підтримка ефекту: за бажанням.
Протипоказання: вагітність, період лактації, запальний процес в зоні ін’єкції (акне, герпес та ін.), підвищена температура, періоди загострення соматичних і аутоімунних захворювань, порушення згортання крові і прийом препаратів антикоагулянтів, відвідування сауни, лазні, солярію.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ

З цією процедурою добре поєднуються

ДО І ПІСЛЯ

Корекція губ

Наповнення губ (контурна пластика губ, збільшення губ) – це процедура введення філерів (наповнювачів) на основі стабілізованої гіалуронової кислоти в зону червоної облямівки губ. Залежно від обсягу, форми і пропорції губ (ідеальна пропорція – нижня губа на 30-50% більше верхньої) вибирається щільність препарату, а іноді використовується кілька видів щільності в одній процедурі.

Наповнення губ це не тільки модна методика збільшення губ, але і можливість зробити обличчя більш гармонійним. У вікових пацієнтів контурна пластика губ візуально омолоджує все обличчя.

На обсяг губ може впливати стан прикусу, будова зони навколо рота. Іноді сильно виражений тонус кругового м’яза рота або підборіддя потребують комплексної корекції за допомогою гіалуронової кислоти і ботулотоксину. При всій простоті процедура збільшення і омолодження губ вимагає правильного вибору лікаря (мати вищу медичну освіту для проведення цієї процедури обов’язково) і ліцензованих препаратів.

Процедура сумісна з радіохвильовим ліфтингом і добре поєднується з іншими косметологічними процедурами (пілінги, електропорація, мікрострумова терапія, біоревіталізація, мезотерапія).

Ін’єкції гіалуронової кислоти для збільшення губ. Корекція губ за допомогою гіалуронової кислоти. Збільшення і корекція губ гіалуроновою кислотою. Препарати Ювідерм і Нераміс для контурної пластики губ в Києві. Збільшення губ ін’єкціями гіалуронової кислоти в косметологічному центрі.