EN | DE
 
Косметологічний Центр
Київ, вул. Полтавська, 10
Замовити дзвінок
  • ru
  • uk
EN | DE
 
Косметологический центр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
[wd_asp id=1]
Замовити дзвінок
 

КОРЕКЦІЯ НОСОГУБНИХ СКЛАДОК

Показання: глибока носогубна складка, носогубна складка зі зморшками, мімічна зморшка носогубного трикутника, зморшкимаріонетки, складка від кута рота до підборіддя.
Опис: локальне введення спеціальних препаратів в зону носгубної складки і зморшкимаріонетки.
Відновлювальний період: 1-3 доби.
Тривалість: до 1 години.
Коли проявляється результат: ефект видно відразу після процедури.
Періодичність процедури: за показаннями.

Тривалість результату: 6 -18 місяців.
Підтримка ефекту: не потрібно.
Протипоказання: вагітність, період лактації, запальний процес в зоні ін’єкції (акне, герпес та ін.), підвищена температура, періоди загострення соматичних і аутоімунних захворювань, порушення згортання крові і прийом препаратів антикоагулянтів, відвідування сауни, лазні, солярію.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ

З цією процедурою добре поєднуються

ДО І ПІСЛЯ

juvederm киев до / после

увеличить губы киев

Корекція носогубних складок

Заповнення носогубной складки процедура необхідна для гармонізації та візуального омолодження обличчя. Заповнення проводитися наповнювачами на основі гіалуронової кислоти або гідроксиапатиту кальцію в залежності від показань. Носогубна складкаце не тільки складка, що йде від носа до губ, але і складка, що йде від губ до підборіддя (зморшкимаріонетки).

Зморшки-маріонетки роблять обличчя сумним і стомленим. Якщо Ви хочете швидкого візуального омолодження обличчя, то заповнення зморшок-маріонеток допоможе Вам у цьому. Є думка, що носогубні складки заповнювати не потрібно, а достатньо лише збільшити обсяг скул, в результаті чого за рахунок підняття тканин носогубні складки розгладяться. Але ця думка помилкова. Так як заповнення носогубних складок це процедура, що проводиться тільки за медичними показаннями і може поєднуватися з наповненням інших зон (контурна пластика обличчя) при оцінці анатомічних особливостей обличчя пацієнта.

Процедура сумісна з радіохвильовим ліфтингом і добре поєднується з іншими косметологічними процедурами (пілінги, електропорація, мікрострумова терапія, біоревіталізація, мезотерапія, контурна пластика обличчя).

З віком носогубні складки проявляються все яскравіше. А часом і в 20 років вони дуже помітні, і сильно старять обличчя. Особливо, якщо до цього є спадкова схильність.

На щастя, зараз вже немає необхідності звертатися до пластичних хірургів, щоб прибрати носогубні зморшки. Всього одна процедура корекції носогубних складок в кабінеті косметолога і ви моментально скинете до 5 років. А результат буде триматися до 18 місяців!