EN | DE
 
Косметологічний Центр
Київ, вул. Полтавська, 10
Замовити дзвінок
  • ru
  • uk
EN | DE
 
Косметологический центр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
[wd_asp id=1]
Замовити дзвінок
 

МЕЗОТЕРАПІЯ ОБЛИЧЧЯ І ТІЛА

Показання: зневоднена шкіра, фотостаріння, вікові зміни, зморшки, підготовка до серединного або глибокого пілінгу, лазерної шліфовки шкіри, дермабразії, пластичної операції і реабілітації після, випадіння волосся, целюліт, розтяжки.
Опис: підшкірне введення спеціальних препаратів в необхідні зони.
Відновлювальний період: 1-3 дні.
Тривалість: до 30-45 хв.
Коли проявляється результат: через 7-14 днів після процедури.
Періодичність процедури: мезотерапія курс з 5-10 процедур з інтервалом 7 -10 днів.

Тривалість результату: 6-12 місяців.
Підтримка ефекту: в залежності від віку можливі підтримуючі процедури 1 раз на 3 місяці і обов’язкове курсу 1 раз на 12-18 міс.
Протипоказання: загальні гострі запальні захворювання, в т. ч. герпес у стадії загострення, аутоімунні захворювання, системна патологія сполучної тканини, гіпертонічна хвороба, тяжкі захворювання внутрішніх органів, прийом препаратів, що знижують згортання крові, вагітність, годування груддю, запальні процеси в місці введення препарату.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ

З цією процедурою добре поєднуються

Мезотерапія – ін’єкційна процедура, при якій за допомогою безлічі мікроін’єкцій здійснюється внутрішньошкірне або підшкірне введення препаратів. Застосовуватися може як один препарат, так і суміші різних засобів: вітаміни, мінерали, антиоксиданти, гіалуронова кислота. В результаті процедури відбувається заповнення в шкірі відсутніх мінералів і мікроелементів. Коригуються ті ділянки шкіри, які цього потребують.

Курс мезотерапії обличчя прекрасно поєднується з пілінгами і процедрами фотоомолодження.

Також мезотерапія активно використовується в антицелюлітних програмах. Існує велика кількість препаратів, які можна змішувати між собою і вводити такі коктейлі в підшкірножирову клітковину для зменшення обсягів, зміни будови сполучної тканини (видалення «апельсинової кірки»), а також венотонізуючої і лімфодренажної дії.

Антицелюлітна програма це комплекс процедур, який складається з курсу мезотерапії тіла, а також курсів вакуумно-роликового массажу Sravac, радіохвильового ліфтингу тіла, огортань, пресотерапії, міостимуляції.

Ін’єкційна мезотерапія косметологічна процедура нового покоління, здатна вирішувати безліч проблем. Серед її ефектів лікування випадіння волосся, поліпшення стану шкіри, боротьба з целюлітом і багато іншого.