EN | DE
 
Косметологічний Центр
Київ, вул. Полтавська, 10
Замовити дзвінок
  • ru
  • uk
EN | DE
 
Косметологический центр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
[wd_asp id=1]
Замовити дзвінок
 

НИТІ APTOS® (Аптос)

Показання: гравітаційний птоз, наявність носогубних складок, маріонеткові складки, обвислі щоки (бульдожі щоки), асиметрія обличчя, опущення зовнішнього краю брів; втрата тонусу шкіри; вікові зміни.
Опис: ін’єкційне введення спеціальних ниток.
Відновлювальний період: 2-14 днів.
Тривалість: до 1 години.
Коли проявляється результат: через 3-4 тижні.
Періодичність процедури: 1 процедура раз на 1-1,5 року.

Тривалість результату: 1,5-2 роки.
Підтримка ефекту: для посилення результату рекомендовано до процедури пройти курс колагеностимуляторів, а після – процедуру ультразвукового СМАС ліфтингу.
Протипоказання: вагітність, період лактації, запальний процес в зоні ін’єкції (акне, герпес та ін.), підвищена температура, періоди загострення соматичних і аутоімунних захворювань, порушення згортання крові і прийом препаратів антикоагулянтів, відвідування сауни, лазні, солярію.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ

ДО І ПІСЛЯ

нити аптос aptos до и после

Нитьовий ліфтинг APTOS спрямований на усунення широкого кола естетичних недоліків у жінок і чоловіків різного віку. Дозволяє досягти видимий тривалий ефект при мінімальній травматизації тканин.
Нитки Аптос повністю сумісні з м’якими тканинами людини. Полімолочна кислота, що входить до складу ниток Lлактид, стимулює вироблення колагену 1 і 3 типів, що сприяє ревіталізації тканин.
Полірувальна кислота виділяється, поки нитки повністю не розсмокчуться, завдяки чому результат процедури з часом тільки поліпшується.
Тривалість ефекту залежить від зони корекції, типів введених ниток, індивідуальних особливостей пацієнту, його способу життя і дотримання рекомендацій в період реабілітації. При використанні розсмоктуються ниток результат зберігається до 2х років.

Процедура сумісна з наповнюючими ін’єкціями і добре поєднується з іншими косметологічними процедурами (пілінги, электропорація, мікрострумова терапія, біоревіталізація, мезотерапія), а також SMAS ліфтингом.

Підтяжка обличчя нитками APTOS

Ниті Аптосце інноваційний метод омолодження шкіри без хірургічного втручання. Іншими словами це вдосконалена технологія нитяного ліфтингу, який був відомий ще близько 10 років тому.