EN | DE
 
Косметологічний Центр
Київ, вул. Полтавська, 10
Замовити дзвінок
  • ru
  • uk
EN | DE
 
Косметологический центр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
[wd_asp id=1]
Замовити дзвінок
 

НИТЬОВИЙ ЛІФТИНГ (ТРЕДЛІФТИНГ)

Показання: гравітаційний птоз, наявність носогубних складок, маріонеткові складки, обвислі щоки (бульдожі щоки), асиметрія обличчя, опущення зовнішнього краю брів; втрата тонусу шкіри; вікові зміни.
Опис: ін’єкційне введення спеціальних ниток.
Відновлювальний період: 2-14 днів.
Тривалість: до 1 години.
Коли проявляється результат: через 3-4 тижні.
Періодичність: 1 процедура раз на 1-1,5 року.

Тривалість результату: 1 рік.
Підтримка ефекту: для посилення результату рекомендовані процедури радіохвильового ліфтингу.
Протипоказання: вагітність, період лактації, запальний процес в зоні ін’єкції (акне, герпес та ін.), підвищена температура, періоди загострення соматичних і аутоімунних захворювань, порушення згортання крові і прийом препаратів антикоагулянтів, відвідування сауни, лазні, солярію.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ

З цією процедурою добре поєднуються

ДО І ПІСЛЯ

векторный лифтинг препаратом Radiesse, заполнения «морщин марионеток» гиалуроновой кислотой , мезонити в нижней трети лица. В данном случае векторный лифтинг был применен не только с целью наполнения, но и отдаленного результаты лифтинга тканей + выработки колагена и эластина (что требует времени). Отдаленные результаты это результаты, которые проявляются через 2 месяца и более.

Нитьовий ліфтинг – метод підтяжки обличчя без хірургічного втручання. Він полягає у введенні за допомогою ін’єкції або канюлі спеціальних ниток – біологічного шовного матеріалу. У сучасній косметології є кілька видів ниток різного складу і дії. Після введення вони «обростають» молодими волокнами колагену і еластину і як пружинно-арочний каркас довгий час утримують тканини в пружному стані. Процедура допомагає прибрати мімічні зморшки і згладити глибокі, підтягнути овал обличчя, зробити контури більш чіткими, надати тонус обвислим ділянках шкіри, запустити і стимулювати процеси омолодження тканин, освіжити загальний вигляд обличчя, а також моделювати проблемні ділянки. Ефект починається відразу після введення, але максимально проявляється з часом і тримається до року залежно від початкового стану тканин клієнта.
Процедура проводиться під місцевим знеболенням. У місцях ін’єкцій можливі синці, набряки, які зникають через кілька днів.

Процедура сумісна з радіохвильовим ліфтингом, наповнюючими ин’єкціями і добре поєднується з іншими косметологічними процедурами (пілінги, електропорація, мікрострумова терапія, біоревіталізація, мезотерапія).

Хірургічне втручання як засіб омолодження вже давно пережило себе. Якщо не брати до уваги крайніх випадків, жінки вважають за краще використовувати менш болючі і тривалі процедури, тим більше що сучасна косметологія надає таку можливість. На допомогу жінкам приходить нитьовий ліфтинг або тредліфтинг. Це підтяжка біоніті, яка допомагає позбутися від глибоких зморшок (в тому числі носогубной складки), підтягти обличчя нитками в цілому, скорегувати щоки або асиметрію обличчя.