EN | DE
 
Косметологічний Центр
Київ, вул. Полтавська, 10
Замовити дзвінок
  • ru
  • uk
EN | DE
 
Косметологический центр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
[wd_asp id=1]
Замовити дзвінок
 

БІОРЕМОДЕЛЮВАННЯ PROFHILO

Показання: омолодження, зволоження, підвищення пружності і еластичності шкіри, надання їй природного блиску, зменшення виразності зморшок, вікові зміни підборіддя, шиї, декольте і кистей.
Опис: введення спеціального гібридного комплексу на основі чистої гіалуронової кислоти в декількох точках або канюлею.
Відновлювальний період: 12-24 години.
Тривалість: 30-45 хвилин.
Коли проявляється результат: повністю помітний вже через 10-14 днів.
Періодичність процедури: курс з 2 двох процедур з інтервалом в місяць.

Тривалість результату: 12 місяців.
Підтримка ефекту: курс процедур 1 раз рік.
Протипоказання: загальні гострі запальні захворювання, в т. ч. герпес у стадії загострення, аутоімунні захворювання, системна патологія сполучної тканини, гіпертонічна хвороба, тяжкі захворювання внутрішніх органів, прийом препаратів, що знижують згортання крові, вагітність, годування груддю, запальні процеси в місці введення препарату.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ

З цією процедурою добре поєднуються

ДО І ПІСЛЯ

Profhilo, Профайло до и после

PROFHILO Результат одной процедуры!

Це новий метод, «виріс» з популярної процедури біоревіталізації. Він так само ефективно бореться з ознаками втоми і старіння шкіри, її зневодненням, але менш травматичний і може стати альтернативою біоревіталізаціі для тих жінок, у яких немає можливості кожні два тижні виділяти час на біоревіталізацію. Спеціально оброблена гіалуронова кислота вводиться за допомогою голки в декількох непомітних точках, розташованих по контуру обличчя. У разі, якщо в цих точках всетаки виявляться синці, їх легко приховати під пасмами волосся.

Біоремоделювання Профайло Profhilo®

процедура нового покоління, створена на основі біоревіталізації. Це ще менш травматична і ефективна процедура, яка ідеально підходить для жінок, у яких немає багато часу на косметологічні процедури і процес відновлення.