RADIESSE® (Радіес) – контурна пластика філлером

Показання: поліпшення структури обличчя, реструктуризація шкіри і її омолодження.
Опис: введення голкою або канюлею препарату Radiesse на необхідну глибину для досягнення бажаного ефекту.
Відновлювальний період: немає.
Тривалість: 45-60 хвилин.
Коли проявляється результат: відразу після процедури і наростає протягом двох місяців.
Періодичність процедури: в залежності від віку і проблеми або 2 процедури з періодичністю 1 раз на 2 місяці, або 1 процедура з періодичністю 6 місяців, або 1 процедура на рік.

Тривалість результату: 9-18 міс.
Підтримка ефекту: 1 процедура в рік.
Протипоказання: загальні гострі запальні захворювання, в т. ч. герпес у стадії загострення, аутоімунні захворювання, системна патологія сполучної тканини, гіпертонічна хвороба, тяжкі захворювання внутрішніх органів, прийом препаратів, що знижують згортання крові, вагітність, годування груддю, запальні процеси в місці введення препарату.

ЗАПИСАТЬСЯ НА ПРОЦЕДУРУ

З цією процедурою добре поєднуються

ДО І ПІСЛЯ

радиесс (Radiesse) Киев

Волюмайзер RADIESSE® на основі гідроксиапатиту кальцію з потрійним ефектом стимулює синтез природного колагену в організмі і дозволяє провести корекцію підборіддя, щік, вилиць, носогубних складок, кистей, скорегувати овал обличчя.

Є інша методика введення препарату, більш поверхнева, яка називається векторний ліфтинг. Вона дозволяє підтягнути і відновити контури обличчя, надати йому свіжий молодий наповнений вид, а також усунути провисання шкіри. Процедура малотравматична завдяки особливому векторному методу введення за допомогою канюлі. Процедура дає яскраво виражений ліфтинговий ефект і запускає процес омолодження.

Третя методика введення препарату Мезоредіес не наповнююча методика і її особливість полягає в тому, що досить добре розведений препарат (равзодиться фізрозчином) вводиться в шкіру шиї, підборіддя, декольте, плечей, рук, живота, внутрішню частина стегна з метою поліпшення якості шкіри і ліфтингового ефекту.

Після введення препарату Radiesse 2-3 тижні не рекомендовані будьапаратні методики. Після закінчення цього часу можна проводити будь-які косметологічні процедури ( радіохвильовий ліфтинг, косметологія).

Дермальний філлер Radiesse®

препарат, який шляхом ін’єкцій вводиться під шкіру для ефекту омолодження. Для ефективного омолодження філлер radiesse вводиться в глибокі шари шкіри, що дозволяє не тільки позбутися від дрібних зморшок, а й істотно коригує овал обличчя, створює скульптурні вилиці, наповнює носогубні складки.