EN | DE
 
Косметологічний Центр
Київ, вул. Полтавська, 10
Замовити дзвінок
  • ru
  • uk
EN | DE
 
Косметологический центр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
[wd_asp id=1]
Замовити дзвінок
 

УСУНЕННЯ ДРУГОГО ПІДБОРІДДЯ

Показання: об’єм другого підборіддя, недостатність об’єму підборіддя, розпливчаста лінія нижньої третини, «обвислі» щоки, провисання підборіддя.
Опис: використовується комплекс процедур: ін’єкції ліполітиків, СМАС ліфтинг, нитяне армування, шприцева ліпосакція, введення філерів, рф ліфтинг.
Відновлювальний період: залежить від процедури.
Тривалість: до 1 години.
Коли проявляється результат: ефект видно відразу після процедури з накопиченням до 3-х місяців.
Періодичність процедури: за показаннями.

Тривалість результату: залежить від будови обличчя і харчової поведінки клієнта.
Підтримка ефекту: за показаннями.
Протипоказання: вагітність, період лактації, запальний процес в зоні ін’єкції (акне, герпес та ін.), Підвищена температура, періоди загострення соматичних і аутоімунних захворювань, порушення згортання крові і прийом препаратів антикоагулянтів, відвідування сауни, лазні, солярію, наявність кардіостимулятора.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ

З цією процедурою добре поєднуються

ДО І ПІСЛЯ

SMAS лифтинг лица

SMAS лифтинг лица

SMAS лифтинг лица

Робота щодо усунення другого підборіддя – це комплекс процедур, спрямованих на лІполІтичний, підтягуючий і армуючий, а іноді і наповнюючий ефект.

Одним з ланок в ланцюжку ефективної корекції другого підборіддя є ін’єкційне введення ліполітиків (мезотерапія). Локально в проблемну зону (зона другого підборіддя та нижньої частини щік, брилів) вводяться спеціальні препарати, які володіють жироспалюючою дією, так звані прямі і непрямі ліполітики. Ці препарати зменшують обсяг жирової клітини, а деякі з них мають і ліфтинговий ефект.

Високоефективна процедура, яка зменшує обсяг другого підборіддя і коригує об’єм низу обличчя, є HIFu СМАС ліфтинг.

Ця процедура дозволяє не тільки підтягти тканини, але й зменшити обсяг жирової тканини.

Ще однією прогресивною процедурою для усунення другого підборіддя є радіохвильової ліфтинг. Індуковане тепло радіохвильового ліфтингу збільшує розпад накопиченого жиру, що призводить до значного зменшення локальних жирових відкладень в зоні другого підборіддя. А також прогрівання певного шару шкіри сприяє підтяжці тканини в зоні прогрівання.

Нитьовий ліфтинг підборіддя робиться з метою армування цієї зони створення підтримуючого «гамака». А також PDO нитки сприяють не тільки ліфтингу тканин за рахунок вироблення колагену завдяки нитці і створенню натурального каркаса, а й ліполітичному ефекту. Зазвичай на підборіддя йде 20-30 ниток.

Наявність другого підборіддя це не завжди свідчення зайвої ваги, а іноді генетично обумовлена анатомія особи (маленький розмір нижньої щелепи зі скошеним підборіддям).

У цій ситуації корекція проводиться за допомогою філерів (контурна пластика обличчя) з метою візуального подовження обличчя і репозиції підборіддя, а іноді спільна робота з ортодонотом (стоматологом).