EN | DE
 
Косметологічний Центр
Київ, вул. Полтавська, 10
Замовити дзвінок
 • ru
 • uk
EN | DE
 
Косметологический центр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
[wd_asp id=1]
Замовити дзвінок
 

ЗАПОВНЕННЯ ЗМОРШОК НА ШИЇ

Показання: горизонтальні зморшки на шиї (кільця Венери), в’яне шкіра, зниження тонусу шкіри.
Опис: локальне введення спеціальних препаратів в зону, що потребує корекції.
Відновлювальний період: 1-7 діб.
Тривалість: до 1 години.
Коли проявляється результат: або відразу після процедури (у випадках заповнення), або накопичення ефекту протягом 14 днів (у випадках ботулінотерапіі і біоремоделювання).
Періодичність процедури: за показаннями.

Тривалість результату: 6 -18 місяців.
Підтримка ефекту: не потрібно.
Протипоказання: вагітність, період лактації, запальний процес в зоні ін’єкції (акне, герпес та ін.), підвищена температура, періоди загострення соматичних і аутоімунних захворювань, порушення згортання крові і прийом препаратів антикоагулянтів, відвідування сауни, лазні, солярію.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ

З цією процедурою добре поєднуються

ДО І ПІСЛЯ

Заполнение морщин на шее

Заполнение морщин на шее

процедура ювидерм киев

Зона шиї часто ігнорується в догляді та інтенсивних впливах. На неї звертають увагу вже тоді, коли виникає яскраво виражена проблематика.

Сучасна косметологія пропонує комплекс процедур, спрямованих на поліпшення якості шкіри на шиї, тургору, розслаблення платізма (тонкої м’язи, яка своєю активною роботою посилює утворення зморшок) і заповнення вже утворених складок.

Поліпшити якість шкіри на шиї можна за допомогою таких процедур як:

 1. хімічний пілінг, в т.ч. і серединний
 2. Радіохвильової ліфтинг
 3. Радіохвильової фракційний ліфтинг
 4. Біоревіталізація
 5. Мезотерапія
 6. Біоремоделювання PROFHILO
 7. СМАС ліфтинг
 8. Введення препарату Radiesse
 9. Введення колагеностимуляторів PLLA

Раннє формування зморшок на шиї або посилення вже наявних, а також опущення овалу обличчя на шиї часто відбувається через гіперактивність платізми. Це м’яз, який тонкою вуаллю покриває шию від ключиць до нижньої третини обличчя.

Основною процедурою, що рекомендується в таких випадках, є ботулінотерапія введення ботулотоксину по тяжам платізми, а іноді і по всій шиї в малих дозах.

Коли складки на шкірі досить глибокі (а це може бути і в ранньому віці як особливість анатомічної будови) їх можна заповнювати препаратами на основі стабілізованої гіалуронової кислоти філлерами або бустерами. Їх введення малотравматично за допомогою канюлі, а ефект зберігається тривалий період.

Кожна жінка знає, що для збереження молодості потрібно доглядати не тільки за шкірою обличчя, але також за шиєю і зоною декольте. Зморшки на шиї, які неминуче з’являються з віком, носять романтичну назву «кільця Венери», але виглядають зовсім не так романтично.

Якщо ви хочете прибрати кільця Венери на шиї, відгуки задоволених клієнтів ваш перший орієнтир. На щастя, сьогодні ця процедура доступна всім і вже не потребує хірургічного втручання або хитрощів Марлен Дітріх, яка для тимчасової підтяжки використовувала лейкопластир.