EN | DE
 
Косметологічний Центр
Київ, вул. Полтавська, 10
Замовити дзвінок
  • ru
  • uk
EN | DE
 
Косметологический центр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
[wd_asp id=1]
Замовити дзвінок
 

ЛІКУВАННЯ РОЗАЦЕА (РОЖЕВІ ВУГРІ)

Проблема розацеа і, як наслідок, поява рожевих вугрів часто криється не тільки в генетичній схильності, а й набутих збоях в роботі систем організму. Тому комплексне лікування розацеа – це протизапальна терапія і додаткова консультація у ендокринолога і гастроентеролога.

Ефективне лікування розацеа має починатися з первинної консультації косметолога. Це дозволить визначити ступінь проблеми і призначити продумане косметологічне лікування розацеа  в Києві.

Пам’ятайте, що грамотне лікування розацеа має бути комплексним: найчастіше причиною подібних вугрів стає психоемоційне напруження і постійний стрес. Саме тому на курс лікування розацеа в Києві найчастіше приходять дорослі люди, у яких раптово проявляються проблеми зі шкірою. Ми пропонуємо ефективне лікування розацеа лазером, яке допоможе в короткий термін усунути проблему і поверне шкірі здоровий і сяючий вигляд.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ

З цією процедурою добре поєднуються

Лікування розацея

Розацеа, або рожеві вугрі, – хронічне захворювання, при якому відбувається почервоніння шкіри, з’являються гнійничкові висипання, судинні «зірочки» та вугрі яскраво-рожевого кольору. Виникає розацеа переважно у середній третині обличчя, а також в області чола, носа та підборіддя. У поодиноких випадках вона може виникати за межами обличчя – в основному на шиї, грудях, шкірі голови чи вухах.

 

Причини розацеа