EN | DE
 
Косметологічний Центр
Київ, вул. Полтавська, 10
Замовити дзвінок
  • ru
  • uk
EN | DE
 
Косметологический центр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
[wd_asp id=1]
Замовити дзвінок
 

«ВІСКІ» ПЕЛЕНАННЯ STYX

Показання: корекція фігури, очищення організму, стимуляція дренажних і видільних функцій, зниження ваги, усунення целюліту і набряків, зниження апетиту, підвищення пружності шкіри, омолодження шкіри тіла, зниження рівня холестерину і цукру в крові, масажна терапія вітамінами і мінералами.
Опис: вологі обгортання на основі спеціальних зволожуючих і омолоджуючих препаратів.
Відновлювальний період: немає.
Тривалість: 1 година.
Коли проявляється результат: після декількох процедур.
Тривалість результату: до 6 місяців.
Періодичність процедури: 5-10 процедур.

Підтримка ефекту: за показаннями.
Протипоказання: онкологічні та серцевосудинні захворювання; варикозне розширення вен; вагітність; гострі вірусні захворювання; хвороби крові; гіпертонія.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ

З цією процедурою добре поєднуються

Обгортання робляться на основі одного з восьми «віскі»-лосьйонів: з водоростями, з гарячою чи холодною сіллю мертвого моря, з квітами гіркого апельсина, з квітами троянди, з ікрою і зеленим чаєм, з женьшенем і ехінацеєю, з крижаним лосьйоном, з центелли азіатської. Кожне обгортання має свої терапевтичні особливості і показання.

Процедура регенерує і підвищує тургор шкіри та тонус внутрішньої сторони стегна, в області колін, живота, сідниць, внутрішньої поверхні рук. Знижує рівень холестерину і цукру в крові. Підвищує еластичність і міцність стінок кровоносних судин. Кількість процедур призначає фахівець після огляду.