EN | DE
 
Косметологічний Центр
Київ, вул. Полтавська, 10
Замовити дзвінок
  • ru
  • uk
EN | DE
 
Косметологический центр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
[wd_asp id=1]
Замовити дзвінок
 

ВОДОРОСТЕВІ ОБГОРТАННЯ

Показання: корекція фігури, очищення організму, стимуляція дренажних і видільних функцій, зниження ваги, усунення целюліту і набряків, зниження апетиту, підвищення пружності шкіри, омолодження шкіри тіла, зниження рівня холестерину і цукру в крові, масажна терапія вітамінами і мінералами.
Опис: вологі обгортання на основі спеціальних зволожуючих і омолоджуючих препаратів.
Відновлювальний період: немає.
Тривалість: 1 година.
Коли проявляється результат: після декількох процедур.
Тривалість результату: до 6 місяців.
Періодичність процедури: 5-10 процедур.

Підтримка ефекту: за показаннями.
Протипоказання: онкологічні та серцевосудинні захворювання; варикозне розширення вен; вагітність; гострі вірусні захворювання; хвороби крові; гіпертонія.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ

З цією процедурою добре поєднуються

Водоростеві обгортання – одна з найпопулярніших методик боротьби з целюлітом і зайвою вагою, а також виведення шлаків і токсинів, поліпшення стану шкіри. Загальновідомо, що концентрація вітамінів і мікроелементів в морських водоростях перевищує таку ж концентрацію в наземних рослинах в десятки разів.

У водоростевих обгортаннях використовуються ламінарія, фукус, літотамній. Кожна з цих рослин має унікальні властивості: сильну дренажну і ліполітичну дію, активно борються з целюлітом, дуже добре підтягують шкіру.

Процедура проходить по типу всіх огортань: на очищену шкіру наноситься суміш з подрібнених водоростей, ділянки оброблюваного тіла обертають плівкою і залишають на 35-40 хвилин для максимального впливу і проникнення активних компонентів водоростей в шкіру.