EN | DE
 
Косметологічний Центр
Київ, вул. Полтавська, 10
Замовити дзвінок
  • ru
  • uk
EN | DE
 
Косметологический центр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
[wd_asp id=1]
Замовити дзвінок
 

ГІДРОДЕРМІЯ GIUNOT©

Показання: зморшки, тьмяний колір обличчя, суха шкіра, чутлива шкіра, гіперкератоз, до і після гіперінсоляції (засмаги).
Опис: глибоке зволоження і відновлення шкіри за допомогою спеціальних гелевих сироваток, гальванічних і мікрострумів.
Відновлювальний період: немає.
Тривалість: до 1 години.
Коли проявляється результат: відразу після процедури і наростає протягом 3-х днів.
Періодичність процедури: 1 раз на 5-10 днів курсом 3-5 процедур, або як одинична доглядова процедура.

Тривалість результату: від 3 днів до 2 місяців.
Підтримка ефекту: за бажанням.
Протипоказання: наявність кардіостимулятора, реконструюючих металевих пластин, пухлини, гематоми, порізи, відкриті рани, вагітність.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ

З цією процедурою добре поєднуються

Гідродермія – це процедура комплексного глибокого зволоження шкіри і зміцнення мімічних м’язів. Процедура дозволяє отримати відмінні результати омолодження завдяки стимуляції клітинної активності.

Процедура підходить для будь-якого віку, типу шкіри і типу обличчя.

Процедура Гідродерміі GIUNOT

– складається з декількох етапів: очищення, механічний пілінг, нанесення активних гелів, іонізація, мікрострумова терапія, оксигінація, релаксуючий масаж обличчя за показаннями, нанесення маски за показаннями.

З віком мімічні м’язи слабшають, знижується тонус шкіри, що призводить до порушення чіткості контурів обличчя. Для збереження чіткості контурів обличчя необхідна додаткова стимуляція, відновлення їх тонусу.

Тому Гідродермія Гіно крім зволожуючого іонофареза використовує і мікрострумову терапію.

Антивіковий дренаж сприяє виведенню лімфи, усуває ознаки втоми і відновлює чіткість контурів обличчя. Міостимуляція сприяє активному скороченню м’язів, що призводить до негайного ефекту ліфтингу. Динамічна іонізація, надаючи вплив на молекулярному рівні, підвищує біологічну активність клітин, що покращує проникнення активних компонентів гелів в шкіру і дозволяє отримати всі переваги їх дії. Вплив тепла сприяє розподілу енергії, підвищує клітинну активність. Це стимулює насичення клітин киснем, забезпечує глибоке очищення шкіри і відновлює сяйво. Масаж знімає напругу і покращує мікроциркуляцію, пом’якшує і розслабляє напружені риси обличчя.

Процедура добре сумісна з доглядовими процедурами, електропорацією, мікрострумами, радіохвильовим ліфтингом.

Ви помітили, що у вас з’явилися дрібні зморшки, потьмянів колір обличчя, а шкіра стала сухою? Вирішити дану проблему допоможе нова інноваційна процедура гідродермія. Методика спрямована на інтенсивне зволоження, відновлення шкіри і усунення мімічних зморшок за допомогою спеціальної гелевої сироватки, іонізації і мікрострумів.