EN | DE
 
Косметологічний Центр
Київ, вул. Полтавська, 10
Замовити дзвінок
  • ru
  • uk
EN | DE
 
Косметологический центр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
[wd_asp id=1]
Замовити дзвінок
 

ПІЛІНГИ ПОВЕРХНЕВІ

Показання: шкіра без тонусу, вікові зміни, зморшки, тьмяний колір обличчя, розширені пори, акне, нерівний рельєф, підготовка до серединного пілінгу.
Опис: нанесення на шкіру розчинів кислот з метою контрольованого відновлення шкіри.
Відновлювальний період: немає.
Тривалість: 30-60 хв.
Коли проявляється результат: відразу після процедури і посилюється протягом 14 днів після процедури.
Періодичність процедури: 1 раз на 7-10 днів, курс 5-10 процедур.

Тривалість результату: 18-24 місяці.
Підтримка ефекту: 1 раз в 12-18 місяців повторювати курс.
Протипоказання: присутність на шкірі обличчя або тіла відкритих ран; дерматити, вірусні захворювання в стадії загострення; вагітність
; ГРВІ; підвищена температура тіла.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ

З цією процедурою добре поєднуються

Поверхневий пілінг одна з найбільш нетравматичних і популярних процедур для шкіри, що стимулюють процеси клітинного оновлення. Нанесені кислоти зачіпають роговий шар шкіри і кілька шарів епідермісу (глибина соті частки міліметра).

Дія кислот на роговий шар епідермісу призводить до зменшення і вирівнюванню його товщини. Для інших шарів епідермісу кислота стимулює процес відновлення клітин і нормалізує процеси їх розподілу, а також сприйнятливість до поживних і зволожуючих засобїв, які наносяться після пілінгу (гіалуронова кислота, кераміди, мінерали, вітаміни, жирні кислоти, сквалан). Шкіра стає більш свіжою, зникає тьмяний сіруватий колір, краще сприймаються косметологічні засоби і утримується волога, вирівнюються дрібні зморшки і зменшується вираженість глибоких зморшок.

Поверхневий пілінг процедура безболісна і не вимагає реабілітаційного періоду. Може бути передпідготовкою для процедури серединного пілінгу, а також добре сумісна з іншими косметологічними процедурами (радіохвильовий ліфтинг, електропорація, мікроструми, мезотерапія, біоревіталізація)