EN | DE
 
Косметологічний Центр
Київ, вул. Полтавська, 10
Замовити дзвінок
  • ru
  • uk
EN | DE
 
Косметологический центр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
[wd_asp id=1]
Замовити дзвінок
 

ПІЛІНГИ СЕРЕДИННІ

Показання: постакне, рубці, розтяжки, пігментація шкіри, хлоазми, веснянки, вікові зміни шкіри, зморшки.
Опис: нанесення на шкіру розчинів кислот високої концентрації з метою контрольованого відновлення шкіри.
Відновлювальний період: 7-9 днів.
Тривалість: 30-45 хв.
Коли проявляється результат: через 7 днів після процедури і наростає протягом 21 дня.
Періодичність процедури: за показаннями може бути однократною, або, якщо глибокі рубці, курсом 3-4 процедури з періодичністю в 1 місяць.

Тривалість результату: постійний.
Підтримка ефекту: можливо за показаннями повторення процедури через 12 місяців.
Протипоказання: вагітність, лактація, присутність на шкірі обличчя або тіла відкритих ран; псоріаз, дерматити, герпес в активній стадії; ГРВІ; підвищена температура тіла.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ

З цією процедурою добре поєднуються

Серединний хімічний пілінг – це процедура, при якій шляхом руйнування певного шару епідермісу запускається активна регенерація, нормалізуються процеси ділення клітин, активізується синтез колагену, еластину і глікозаміноглікану. Тому оновлення клітин шкіри (шліфування шкіри) шляхом серединного пілінгу забезпечує отримання вираженого результату омолодження, видалення пігментних плям, слідів акне, згладжування поверхні рубців і розтяжок.

Перед процедурою серединного пілінгу для посилення ефекту може бути рекомендовано 1-2 процедури поверхневого пілінгу для вирівнювання рогового шару і рівномірного проникнення кислоти, а також нанесення спеціальних кремів за кілька тижнів до процедури.

Після процедури протягом перших 4-х днів в місці нанесення пілінгу шкіра покривається тонкою скоринкою, яка поступово відлущується, а на 7-9 день зникає. Важливо, щоб скоринки відходили самостійно! Повністю шкіра відновлюється через кілька тижнів.

Процедура сумісна з поверхневим пілінгом та іншими косметологічними процедурами (радіохвильовий ліфтинг, електропорація, мікроструми, мезотерапія, біоревіталізація, наповнюючі ін’єкції).