EN | DE
 
Косметологічний Центр
Київ, вул. Полтавська, 10
Замовити дзвінок
  • ru
  • uk
EN | DE
 
Косметологический центр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
[wd_asp id=1]
Замовити дзвінок
 

РЕВІТАЛІЗУЮЧІ ПІЛІНГИ

Показання: акне, рубці, розтяжки, пігментація шкіри, хлоазми, веснянки, вікові зміни шкіри, зморшки, виснажена, суха шкіра.
Опис: нанесення на шкіру розчину кислот PRX-T, BioRePeel з метою контрольованого відновлення шкіри.
Відновлювальний період: 7 днів.
Тривалість: 15-30 хв.
Коли проявляється результат: через 7 днів після процедури і наростає протягом 21 дня.
Періодичність процедури: за показаннями: курс 4-6 процедур через 10-21 день для обличчя, курс 4-6 процедур через 15-30 днів для тіла.

Тривалість результату: 24 місяці.
Підтримка ефекту: повторення курсу процедур через 12-18 місяців.
Протипоказання: вагітність, лактація, присутність на шкірі обличчя або тіла відкритих ран; псоріаз, дерматити, герпес в активній стадії; ГРВІ; підвищена температура тіла.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ

З цією процедурою добре поєднуються

Ревіталізуючі пілінги (PRX-T, BioRePeel), так звана «безін’єкційна біоревіталізація», – нове покоління хімічних пілінгів, які крім запатентованих розчинів кислот мають в своєму складі активні біоревіталізуючі компоненти.

В результаті проведення цієї процедури відбувається не тільки стимуляція активного клітинного оновлення шкіри, але і біосинтетичних процесів у ній.

Процедури ревіталізуючих пілінгів більш щадні, ніж серединні пілінги, і не викликають в шкірі активного фросту та гіперлущення. Можуть проводитися в будь-який сезон і навіть влітку. До проведення процедури ревіталізіючого плінігу рекомендується провести процедури поверхневого пілінгу, як підготовку для посилення результату, а також можуть бути проведені ін’єкційні процедри, процедури фотоомолодження. Після процедури ревіталізуючого пілінгу рекомендуються процедури радіохвильового ліфтингу, біоревіталіціі.