EN | DE
 
Косметологічний Центр
Київ, вул. Полтавська, 10
Замовити дзвінок
  • ru
  • uk
EN | DE
 
Косметологический центр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
[wd_asp id=1]
Замовити дзвінок
 

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ

Показання: волосся на обличчі і тілі та бажання їх видалити.

Опис: руйнування волосяного фолікула імпульсним діодним лазером із довжиною хвилі 800-950 нм.

Відновлювальний період: почервоніння зон 12-24 години.

Тривалість: 15-60 хвилин.

Коли проявляється результат: після 1-5 процедур, накопичувальний та залежить від зони, кольору волосся, гормонального статусу.

Періодичність процедури: 1 раз на 4-6 тижнів курсом 5-12 сеансів.

Тривалість результату: після курсу процедур від 5 до 15 років.

Підтримка ефекту: 1 раз на рік 1 процедура.

Протипоказання: гострі запалення шкіри, онкологія, злоякісні утворення, дерматити, вірусні та грибкові захворювання, важкі ендокринні та аутоімунні захворювання в стадії загострення, наявність кардіостимулятора, наявність будь-якого синтетичного наповнення в зоні процедури, шкіра після інтенсивної засмаги, вагітність, лактація, прийом антибіотиків тетрациклінового ряду, ретиноїдів, антидепресантів та інших фотосенсибілізуючих препаратів; наявність татуювань у зоні епіляції (на зоні татуювання процедура не проводиться).

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ

З цією процедурою добре поєднуються

Все, що ви хотіли знати про лазерну епіляцію

Лазерна епіляція – одна з найбільш затребуваних та прогресивних косметологічних процедур, яка допомагає позбутися зайвої рослинності на різних частинах тіла, включаючи чутливі ділянки.

Головна відмінність лазерної епіляції від інших сучасних методик полягає в тому, що під впливом лазерного випромінювання волосинка руйнується разом із фолікулом. Це дає можливість всього за кілька сеансів назавжди позбавитися небажаної рослинності, яка приносить естетичний дискомфорт.