EN | DE
 
Косметологічний Центр
Київ, вул. Полтавська, 10
Замовити дзвінок
  • ru
  • uk
EN | DE
 
Косметологический центр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
[wd_asp id=1]
Замовити дзвінок
 

Лазерне омолодження: 3D FOTONA

Показання: вікові зміни овалу обличчя, «подвійне підборіддя», «гусячі лапки» навколо очей, дрібні мімічні зморшки, глибокі складки на обличчі, тьмяна сіра шкіра, в’януча, атонічна шкіра, втрата пружності, зниження еластичності шкіри, рубці після акне, розширені пори.

Опис: контрольований неабляційний фототермоліз шкіри та прогрівання шкіри на різну глибину.

Відновлювальний період: почервоніння зони 24-48 годин та 7-10 днів легке лущення.

Тривалість: 30-90 хвилин.

Коли проявляється результат: через 14 днів і збільшується протягом 2-3-х місяців.

Періодичність процедури: курсом 2-3 процедури з періодичністю 1-6 місяців.

Тривалість результату: 6-12 місяців.

Підтримка ефекту: курс процедур 1 раз на рік.

Протипоказання: гострі запалення шкіри, онкологія, злоякісні утворення, дерматити, вірусні та грибкові захворювання, важкі ендокринні та аутоімунні захворювання в стадії загострення, наявність кардіостимулятора, наявність будь-якого синтетичного наповнення в зоні процедури, глибоке лазерне шліфування протягом останніх 6 місяців, вагітність, лактація, схильність до келоїдних рубців.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ

З цією процедурою добре поєднуються

Лазерне омолодження: 3D FOTONA

3D омолодження Fotona – неінвазивна, абсолютно безболісна маніпуляція, яка не потребує анестезії та доступна кожному, хто звик інвестувати у свій образ, молодість та красу. Результат досягається швидко після виконання процедури та посилюється протягом місяця після її проведення. 3D Fotona омолодження розгладжує зморшки на шкірі обличчя та шиї, стимулює відновлення тканин, відтворює колагеновий каркас. Всього за один сеанс ви зможете повернути колишню молодість і пружність шкіри, відновити природний колір і сяйво, усунути всі недосконалості і стимулювати самовідновлення тканин.