EN | DE
 
Косметологічний Центр
Київ, вул. Полтавська, 10
Замовити дзвінок
  • ru
  • uk
EN | DE
 
Косметологический центр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
[wd_asp id=1]
Замовити дзвінок
 

ЛАЗЕРНЕ SMOOTH-ОМОЛОДЖЕННЯ

Показання: вікові зміни овалу обличчя, «подвійне підборіддя», «гусячі лапки» навколо очей, дрібні мімічні зморшки, глибокі складки на обличчі, тьмяна сіра шкіра, в’януча, атонічна шкіра, втрата пружності, зниження еластичності шкіри, рубці після акне, розширені пори.

Опис: контрольований неабляційний фототермоліз шкіри – лазерний пілінг без зайвої травматизації.

Відновлювальний період: почервоніння зони 24 години та 7-10 днів легке лущення.

Тривалість: 30-60 хвилин.

Коли проявляється результат: через 14 днів і збільшується протягом 2-3-х місяців.

Періодичність процедури: курсом 2-3 процедури з періодичністю 1-2 місяці.

Тривалість результату: 6-12 місяців.

Підтримка ефекту: курс процедур 1 раз на рік.

Протипоказання: гострі запалення шкіри, онкологія, злоякісні утворення, дерматити, вірусні та грибкові захворювання, важкі ендокринні та аутоімунні захворювання в стадії загострення, наявність кардіостимулятора, наявність будь-якого синтетичного наповнення в зоні процедури, глибоке лазерне шліфування протягом останніх 6 місяців, шкіра після інтенсивного засмагання, вагітність, лактація, схильність до келоїдних рубців, прийом антибіотиків тетрациклінового ряду, ретиноїдів, антидепресантів та інших фотосенсибілізуючих препаратів.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ

З цією процедурою добре поєднуються

ЛАЗЕРНЕ SMOOTH-ОМОЛОДЖЕННЯ

SMOOTH-омолодження (смус-омолодження, від англ. smooth — м’яке, делікатне) — методика ефективного лазерного експрес-омолодження, яка дозволяє, не змінюючи звичного способу життя, отримати швидкий результат.

Лазерна терапія за технологією SMOOTH спрямована на рівномірний фототермоліз поверхневих та середніх шарів шкіри і може бути рекомендована, якщо вікові зміни вже помітні, але помірні і не вимагають глибшого впливу для отримання бажаного ефекту. Процедуру також часто називають бізнес-омолодженням, оскільки вона ідеально підходить діловим людям. Адже сьогодні бездоганний зовнішній вигляд — значуща складова професійного статусу, а вільного часу украй мало, і він цінується високо.

Переваги SMOOTH-омолодження