EN | DE
 
Косметологічний Центр
Київ, вул. Полтавська, 10
Замовити дзвінок
  • ru
  • uk
EN | DE
 
Косметологический центр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
[wd_asp id=1]
Замовити дзвінок
 

ЛІКУВАННЯ РУБЦІВ ТА РОЗТЯЖОК

У косметологічному центрі KeyMed лікарі косметологи підбирають курс лікування рубців і розтяжок індивідуально для кожного пацієнта. Підхід до лікування рубців і розтяжок складається з двох основних напрямків процедур:

Лікування розтяжок Шліфування (поверхневий пілінг, серединний пілінг, PRX-T, IPL, мікродермообразія, радіохвильове фракційне лікування)

Лікування розтяжок Ін’єкційної системної зміни фіброзу рубцевої тканини (біоревіталізація, мезотерапія, мезоредіес, нитьовий ліфтинг).

Розтяжки і рубці в якійсь мірі «родичі», тому підходи до їх лікування дуже схожі. Ефект від курсу наростає поступово і видно вже після першої процедури незалежно від того, яка процедура обрана. Курс лікування може тривати від 1-го до 3-х місяців і не вимагає повторень.

РАБОТА С РУБЦАМИ

ЗАПИСАТЬСЯ НА ПРОЦЕДУРУ

ВАРТІСТЬ ЛІКУВАННЯ РУБЦІВ ТА РОЗТЯЖОК

IPL лікування рубців800 грн
Біоревіталізація рубців2800 грн
Мезотерапія рубців1200 грн
Наповнення рубця 0,11500 грн
Фракційне радіохвильове лікування рубців1500 грн
Біоревіталізація розтяжок2000 грн
Фракційне радіохвильове лікування розтяжок1000 грн

З цією процедурою добре поєднуються

ДО ТА ПІСЛЯ

Удаление рубцов и шрамов это работа не одного дня. Многое зависит от вида, места расположения и характера рубца. Вот полученный через 6 месяцев результат

Все ще думаєте, що ефективне шліфування рубців існує тільки в мріях? За допомогою сучасних технологій ви можете позбутися від них назавжди! Наша клініка пропонує лазерне апаратне лікування рубців в Києві за допомогою інноваційних технологій. Результат буде помітний відразу після першої процедури, так що вам не доведеться чекати кілька місяців.