EN | DE
 
Косметологічний Центр
Київ, вул. Полтавська, 10
Замовити дзвінок
  • ru
  • uk
EN | DE
 
Косметологический центр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
[wd_asp id=1]
Замовити дзвінок
 

ФРАКЦІЙНЕ РАДІОХВИЛЬОВЕ ОМОЛОДЖЕННЯ


Показання: глибокі зморшки, омолодження шиї і кистей, рубці (постакне), шрами, розтяжки.
Опис: радіохвильовий точковий вплив на різні шари шкіри, починаючи з поверхневого (шліфування) і закінчуючи глибоким з метою неоколагеногенеза. Відновлювальний період: 7-10 днів.
Тривалість: до 1 години в залежності від зони впливу.
Коли проявляється результат: через 2 тижні після першої процедури Періодичність процедури: 2-4 сеанси з інтервалом 4-6 тижнів.

Тривалість результату: 12-24 місяці.
Підтримка ефекту: 1 процедура кожні 6-12 місяців за необхідностю.
Протипоказання: гострі запалення шкіри, онкологія, злоякісні утворення, дерматити, вірусні та грибкові захворювання, тяжкі ендокринні захворювання, наявність кардіостимулятора, вагітність, лактація.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ

З цією процедурою добре поєднуються

Фракційне омолодження – процедура подвійної дії: пілінг і підтяжка. Пілінгова дія проводиться за рахунок видалення поверхневих шарів для вирівнювання рельєфу шкіри. Омолодження та підтяжка досягається термальним нагріванням дерми для стимуляцією процесів ремоделювання колагену.

Після процедури можливий почервоніння шкіри протягом доби і легке лущення протягом тижня. Обличчя помітно молодшає, поліпшується тонус шкіри, підтягується зона декольте і шиї, коригується овал обличчя.
Фракційне RF омолодження роблять тільки в осінньо-зимовий період.

Ефект від процедури посилюється в комплексі з іншими косметологічними процедурами (біоревіталізація, PRP, мезотерапія, біоремоделювання PROFHILO).