EN | DE
 
Косметологічний Центр
Київ, вул. Полтавська, 10
Замовити дзвінок
  • ru
  • uk
EN | DE
 
Косметологический центр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
[wd_asp id=1]
Замовити дзвінок
 

РАДІОХВИЛЬОВИЙ ЛІФТИНГ ОБЛИЧЧЯ ТА ШИЇ

Показання: вікові зміни овалу обличчя, «подвійне підборіддя», «гусячі лапки» навколо очей, дрібні мімічні зморшки, глибокі складки на обличчі, тьмяна сіра шкіра, зівяла, атонічная шкіра, втрата пружності, зниження еластичності шкіри, рубці після aкнe, розширені пoри.
Опис: вплив на певний шар шкіри радіохвильовим випромінюванням з метою його нагрівання, за рахунок чого в шкірі стимулюється вироблення колагену, еластину і, як наслідок, ліфтинговий ефект.
Відновлювальний період: немає. Тривалість: до 1 години в залежності від зони впливу.
Коли проявляється результат: ефект відразу після процедури і наростає протягом 2-3-х тижнів. Стійкий ефект після 2-3-х процедур.
Періодичність процедури: 4-6 сеансів з інтервалом 1 раз в 3-5 тижні.

Тривалість результату: 10-18 місяців, посилюється з кожною наступною процедурою.
Підтримка ефекту: 1 процедура кожні 5-6 місяців.
Протипоказання: гострі запалення шкіри, онкологія, злоякісні утворення, дерматити, вірусні та грибкові захворювання, тяжкі ендокринні захворювання в стадії загострення, наявність кардіостимулятора, наявність будь-якого синтетичного наповнення в зоні процедури, глибока лазерне шліфування протягом останніх 6 місяців.

ЗАПИСАТЬСЯ НА ПРОЦЕДУРУ

З цією процедурою добре поєднуються

ДО ТА ПІСЛЯ

РЕЗУЛЬТАТЫ ПРОЦЕДУРЫ РАДИОВОЛНОВОГО ЛИФТИНГА На фото результат от курса процедур - 4 процедуры в зоне нижней трети лица, подбородка и шеи. Курс длился 4 месяца.

Радіохвильової ліфтинг прирівнюють до безопераційної підтяжки обличчя. Процедура безпечна, неболюча і підходить зайнятим людям, оскільки не залишає слідів і дозволяє не випадати зі звичного життя. Процедура проводиться в будь-який сезон року і не вимагає додаткового захисту від сонця.
Проводиться за допомогою апарату останнього покоління Viora. Він впливає на шкіру радіохвильовим випромінюванням, яке локально і контрольовано прогріває тканини до 45 градусів. Це запускає процеси природної реструктуризації, омолодження і підтяжки шкіри, стимулює неоколлагенагенез. Також запускаються процеси тривалої дії – поліпшується кровообіг, нормалізуються обмінні процеси в шкірі, що подовжує ефект її омолодження. Розгладжується сітка дрібних зморшок, глибокі складки стають менш вираженими, коригується овал обличчя, контури стають більш чіткими.
Апарат дозволяє підібрати для кожного типу шкіри і проблем індивідуальні параметри впливу, щоб досягти максимального ефекту від процедури. Вона сумісна з наповнюють ін’єкціями і добре поєднується з іншими косметологічними процедурами (біоревіталізація, мезотерапія, біоремоделювання PROFHILO, нитьовий ліфтинг, Radiesse, мезоредіес)

Радіохвильової ліфтинг, або rf ліфтинг, за своєю ефективністю можна порівняти з хірургічною підтяжкою обличчя. Вже після першої процедури ви помітите зміни, ваша шкіра стане рівною і пружною, обличчя буде сяяти!