EN | DE
 
Косметологічний Центр
Київ, вул. Полтавська, 10
Замовити дзвінок
  • ru
  • uk
EN | DE
 
Косметологический центр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
[wd_asp id=1]
Замовити дзвінок
 

RF ПІДТЯЖКА СІДНИЦЬ

Показання: целюліт, розтяжки, зменшення об’ємів, підтяжка сідниць.
Опис: вплив на певний шар шкіри радіохвильовим випромінюванням з метою його нагрівання, за рахунок чого в шкірі стимулюється вироблення колагену, еластину і, як наслідок, ліфтинговий ефект.
Відновлювальний період: немає.
Тривалість: 30-45 хв.
Коли проявляється результат: ефект відразу після процедури і наростає протягом 2-3-х тижнів. Стійкий ефект після 2-3-х процедур.
Періодичність процедури: 4-6 сеансів з інтервалом 1 раз на 2-4 тижні.

Тривалість результату: 10-18 місяців, посилюється з кожною наступною процедурою.
Підтримка ефекту: 1 процедура кожні 5-6 місяців.
Протипоказання: гострі запалення шкіри, онкологія, злоякісні утворення, дерматити, вірусні та грибкові захворювання, тяжкі ендокринні захворювання в стадії загострення, наявність кардіостимулятора, наявність будь-якого синтетичного наповнення в зоні процедури, глибоке лазерне шліфування протягом останніх 6 місяців.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ

З цією процедурою добре поєднуються

Процедура безпечна, безболісна і підходить зайнятим людям, оскільки не залишає слідів і дозволяє не випадати зі звичного життя. Процедура проводиться в будь-який сезон року і не вимагає додаткового сонячного захисту.
Радіохвильової ліфтинг проводиться за допомогою апарату останнього покоління Viora. Він впливає на шкіру радіохвильовим випромінюванням, яке локально і контрольовано прогріває тканини до 42 градусів. Це запускає процеси природної реструктуризації, омолодження і підтяжки шкіри, стимулює неоколагенагенез. Індуковане тепло радіохвильового ліфтингу збільшує розпад накопиченого жиру, що призводить до значного зменшення локальних жирових відкладень (зона внутрішньої частини стегна, зона «вушок» – зовнішня частина стегна, живіт, боки, зона під лопатками, зона плечей, рук), вираженого антицелюлітного ефекту.

Також запускаються процеси тривалої дії – поліпшується кровообіг, нормалізуються обмінні процеси в шкірі, що подовжує ефект її омолодження.

Апарат дозволяє підібрати індивідуальні параметри впливу для кожного пацієнта, щоб досягти максимального ефекту від процедури.

Процедура сумісна з іншими косметологічними процедурами для тіла (вакуумно-роликовий масаж Starvac, мезотерапія тіла, пресотерапія, міостимуляція, нитьовий ліфтинг).