Тейпування

Показання: усунення больового синдрому в м’язах і суглобах, зняття набряклості, підтяжка живота і стегон, ліфтинг підборіддя, закріплення після проведення процедур по тілу.
Опис: методика прикріплення спеціальних бавовняних клейких стрічок на проблемні зони.
Відновлювальний період: немає
Тривалість: 30-40 хв.
Коли проявляється результат: зняття больового синдрому – відразу після процедури, зняття набряклості – протягом декількох днів, ліфтинг – наростає після курсу процедур.
Періодичність процедури: курсом 3-4 процедури, тейп носитися 5 днів з перервою 2 дні.

Підтримка ефекту: за показаннями.
Протипоказання: запальні елементи в зоні тейпування, відкриті рани, злоякісні утворення, некомпенсований цукровий діабет, серцева і ниркова недостатність, тромбофлебіт.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ

З цією процедурою добре поєднуються

Тейпування це терапевтична або естетична процедура, яка проводиться шляхом наклеювання еластичних хлопокових стрічок (тейпів) за спеціальними методиками на проблемні зони. Тейп клеїтися на чисту знежирену шкіру. Перед нанесенням тейпа рекомендовано позбутися від волосся на шкірі. Тейп це не просто пластир, тому його нанесення вимагає спеціальних знань по методикам тейпування.

Після аплікації шкіра під тейпом скорочується, в результаті розширюється міжклітинний простір і здавлені набряком тканини розправляються і розслабляються. Подразнення больових рецепторів знижується, в результаті чого зменшується хворобливі відчуття і поліпшується лімфооток. При естетичному тейпуванні ліфтинг ефект досягається за рахунок релаксації спазмованих м’язів і активації циркуляції лімфи і крові.

Тейпи носяться до 5 днів. З ними можна купатися, плавати в басейні, але не приймати тривалу гарячу ванну. Тейпування не заміняє терапію, а направлено на  зняття больового синдрому до терапії, або на підтримку ефекту від процедури і посилення його.

Тейпування сучасна, модна і ефективна технологія підтримки і повернення молодості. Тепер ви можете без хірургічних втручань помолодшати, підтягнути м’язи і все це без скальпеля і без довгого відновлювального періоду.