EN | DE
 
Косметологическийцентр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
  • ru
  • uk
EN | DE
 
Косметологическийцентр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
[wd_asp id=1]
Обратный звонок
 

БОТУЛІНОТЕРАПІЯ

Показання: мімічні зморшки; зайва пітливість пахв, долонь і ступнів, гіпертонус жувальних м’язів (нічний скрип зубами).
Опис: ін’єкційне введення ботулотоксинів у проблемні зони обличчя і тіла, щоб розслабити м’язи або зменшити потовиділення.
Відновлювальний період: кілька годин.
Тривалість: 15-30 хв .
Коли проявляється результат: на 2-5 день, максимально – 14 днів.
Періодичність процедури: 6 -12 місяців.

Тривалість результату: 3-9 місяців.
Підтримка ефекту: не потрібно.
Протипоказання: міастенічний синдром, запальний процес в місці ін’єкцій, гостра фаза інфекційних захворювань, вагітність, відвідування сауни, лазні, солярію.

ЗАПИСАТЬСЯ НА ПРОЦЕДУРУ

ВАРТІСТЬ ПРОЦЕДУРИ БОТУЛІНОТЕРАПІЇ

Одна зона2700 – 3500 грн
Дві зони6000 – 7500 грн
Три зони7000 – 9000 грн
Шия3500 – 5000 грн
Підмишки10 000 – 12 000 грн

ДО І ПІСЛЯ

Ботулінотерапія

Ботулінотерапія

Ботулінотерапія

Ботулінотерапія

Процедура складається з ін’єкцій, які вводяться внутрішньом’язово або підшкірно (в залежності від зони введення) тонкою інсуліновою голкою. Знеболювання, як правило, не потрібно. Після процедури рекомендується, уникати впливу високих температур на область ін’єкції протягом перших 2-х тижнів після процедури (гарячі компреси, лазня, сауна, солярій), заборонено масажувати і розминати місця ін’єкцій протягом першої доби.

У разі корекції гіпергідрозу не рекомендується в першу добу після процедури наносити дезодоранти в зоні впливу.

Після процедури може виникнути легка набряклість або почервоніння в місцях ін’єкцій, які сходять за пару годин. Через 2 тижні після процедури можлива докоррекція – посилення ефектів препарату шляхом введення додаткового обсягу ботулотоксину.

На зону введення ботулотоксину під час дії препарату не рекомендується робити будь-які апаратні процедури (радіохвильовий ліфтинг, електропорація, мікрострумова терапія).

А такі процедури як біоревіталзіація, мезотерапія, пілінги рекомендується зробити до введення ботулотоксину.

Ін’єкційна косметологія – це засіб від багатьох бід. Процедури ботулінотерапіі відносяться до найсучасніших і безпечних втручань. Це не тільки ефективна і безпечна корекція зморшок, але і засіб від надмірної пітливості і навіть універсальний порятунок від недуги гіпертонусу жувальних м’язів.

Ін’єкції ботулотоксину в Києві стають справжнім порятунком для проблемних зон. В основному ботокс і диспорт використовують для розгладження дрібних мімічних зморшок, однак вони так само добре діють і на проблему надмірної пітливості, яка може стати серйозною перешкодою комфортного життя. Ботулінотерапія в Києві проводиться фахівцями з величезним стажем з використанням сучасних препаратів. Залежно від проблеми, певні ботулінічні токсину вводять під шкіру або відразу під м’язи. При цьому ботулінотерапія має досить доступну ціну, так що подібний засіб збереження молодості – не розкіш, а цілком доступна процедура. Якщо вас цікавить результативність ботулінотерапіі, відгуки на нашому сайті допоможуть визначитися з тим, наскільки вам підійде процедура. Ботокс в Києві використовується дуже часто, так що вам не слід переживати про його якість або результативность. У нашої клініки вже сотні задоволених клієнтів і величезна кількість відгуків, спираючись на які, ви отримаєте повну інформацію про процедуру та її ефективності. Xeomin (уколи Ксеомін київ), Botox (уколи ботокс київ), Disport (уколи диспорт київ).