EN | DE
 
Косметологическийцентр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
  • ru
  • uk
EN | DE
 
Косметологическийцентр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
[wd_asp id=1]
Обратный звонок
 

КОНТУРНА ПЛАСТИКА ОБЛИЧЧЯ

Показання: зморшки, вікові зміни овалу обличчя, в’яла шкіра, корекція рис обличчя, усунення дефектів шкіри, западаючих рубців, а також посттравматичних складок.
Опис: локальне введення спеціальних препаратів в зони обличчя і тіла, які потребують корекції.
Відновлювальний період: 1-3 доби.
Тривалість: до 1 години.
Коли проявляється результат: ефект видно відразу після процедури.
Періодичність процедури: за показаннями.

Тривалість результату: 6 -18 місяців.
Підтримка ефекту: не потрібно.
Протипоказання: вагітність, період лактації, запальний процес в зоні ін’єкції (акне, герпес та ін.), підвищена температура, періоди загострення соматичних і аутоімунних захворювань, порушення згортання крові і прийом препаратів антикоагулянтів, відвідування сауни, лазні, солярію.

ЗАПИСАТЬСЯ НА ПРОЦЕДУРУ

Ціни контурної пластики обличчя

Губи5000-8000 грн
Н/Г складка5000-10000 грн
Средня третина обличчя7500-20000 грн
Скронева зона10000 грн
Векторний ліфтинг
Radiesse7090 грн
Мезоradiesse7000 грн

ДО І ПІСЛЯ

Контурна пластика обличчя

Контурна пластика обличчя

juvederm киев до / после

увеличить губы киев

Наповнюютчі ін’єкції (контурна пластика) – це омолодження обличчя без операції, зміна форм губ, заповнення носогубних складок і корекція овалу обличчя за допомогою спеціальних наповнювачів – препаратів на основі гіалуронової стабілізованої кислоти або гідроксиапатиту кальцію.

Ці препарати не тільки заповнюють відсутній об’єм, вирівнюючи поверхню шкіри. Вони ще й стимулюють її до синтезу власних компонентів (колагену, еластину), недостатність яких і призводить до виникнення зморшок. Тому можна стверджувати, що контурна пластика забезпечує не тільки тимчасове розгладження зморшок, але і є профілактикою їх прогресування.

Процедура сумісна з радіохвильовим ліфтингом і добре поєднується з іншими косметологічними процедурами (пілінги, електропорація, мікрострумова терапія, біоревіталізація, мезотерапія).

Підборіддя одна з найважливіших зон обличчя, що формує його межі і задає риси. Стан даної зони впливає на зовнішній вигляд в цілому. Важливо правильно доглядати за зоною підборіддя, щоб якомога довше зберігати привабливу зовнішність.