EN | DE
 
Косметологическийцентр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
  • ru
  • uk
EN | DE
 
Косметологическийцентр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
[wd_asp id=1]
Обратный звонок
 

PRP (плазмоліфтинг)

Показання: вікові зміни шкіри, втрата тонусу і зниження тургору, лікування розтяжок, профілактика старіння, лікування рубців, постакне, реабілітація шкіри після фотопошкоджень і пілінгів, випадання волосся, відновлення після опіків, лазерних шліфовок, пластичних операцій.
Опис: підшкірні мікроін’єкції власної плазми пацієнта, збагаченої тромбоцитами.
Відновлювальний період: 1 день.
Тривалість: 30-60 хвилин.
Коли проявляється результат: через 14 днів після процедури.
Періодичність процедури: 4-5 процедур з періодичністю 1 раз на 2-4 тижні.

Тривалість результату: після курсу процедур 6-12 місяців.
Підтримка ефекту: за показаннями.
Протипоказання: загальні гострі запальні захворювання, в т. ч. герпес у стадії загострення, аутоімунні захворювання, системна патологія сполучної тканини, гіпертонічна хвороба, тяжкі захворювання внутрішніх органів, прийом препаратів, що знижують згортання крові, вагітність, годування груддю, запальні процеси в місці введення препарату.

ЗАПИСАТЬСЯ НА ПРОЦЕДУРУ

ВАРТІСТЬ PRP ПЛАЗМОЛІФТИНГУ

PRP RegenLab ( ШвейцарІя)
синя пробІрка4500 грн
жовта пробірка (з гіалуроновою кислотою)5500 грн
набор ACR+15000 грн
PRP PlasmoMed (Італія)2500 грн
Ycellbio (Корея)4000 грн
Плазмотерапія Ендорет
Обличчя4500 грн
Обличчя, шия, декольте5900 грн

Плазмоліфтінг – інноваційна лікувальна процедура, що омолоджує, під час якої підшкірно вводиться збагачена тромбоцитами плазма власної крові пацієнта. Тромбоцити, серед іншого, відповідають за регенерацію і зростання молодої тканини. Завдяки їх впливу запускаються природні процеси омолодження, поліпшується колір обличчя, зменшуються пігментні плями, зморшки, підтягується овал обличчя. Плазмоліфтінг має протизапальну дію, нормалізує роботу сальних залоз і усуває себорею. Ця процедура ефективна при випаданні волосся, в такому випадку ін’єкції вводяться в шкіру голови.
Перед процедурою проводиться забір невеликої кількості крові з вени пацієнта, яку в спеціальному апараті поділяють на еритроцитарної масу і плазму. Плазма ін’єкційно вводиться в проблемні ділянки шкіри.
Процедура неболюча, нетравматична, але в місцях ін’єкцій можливі синці або легка набряклість, які зійдуть через кілька днів. 2-3 дні до процедури рекомендується не вживати алкоголь, не їсти жирну, гостру, пряну, солону і смажену їжу, пити не менше 2 літрів води на добу для підтримання водного балансу, а також бажано знизити фізичні навантаження. За 1 добу до процедури не рекомендується пити каву і яскраво забарвлені овочі, фрукти і напої.

Процедура сумісна з усіма косметологічними процедурами ( радіохвильовий ліфтинг, косметологія, фотоомолодження)