EN | DE
 
Косметологический центр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
  • ru
  • uk
EN | DE
 
Косметологический центр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
[wd_asp id=1]
Обратный звонок
 

УСУНЕННЯ ДРУГОГО ПІДБОРІДДЯ

Показання: об’єм другого підборіддя, недостатність об’єму підборіддя, розпливчаста лінія нижньої третини, «обвислі» щоки, провисання підборіддя.
Опис: використовується комплекс процедур: ін’єкції ліполітиків, СМАС ліфтинг, нитяне армування, шприцева ліпосакція, введення філерів, рф ліфтинг.
Відновлювальний період: залежить від процедури.
Тривалість: до 1 години.
Коли проявляється результат: ефект видно відразу після процедури з накопиченням до 3-х місяців.
Періодичність процедури: за показаннями.

Тривалість результату: залежить від будови обличчя і харчової поведінки клієнта.
Підтримка ефекту: за показаннями.
Протипоказання: вагітність, період лактації, запальний процес в зоні ін’єкції (акне, герпес та ін.), Підвищена температура, періоди загострення соматичних і аутоімунних захворювань, порушення згортання крові і прийом препаратів антикоагулянтів, відвідування сауни, лазні, солярію, наявність кардіостимулятора.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ

ВАРТІСТЬ ПРОЦЕДУРИ

Фотоомолодження IPL підборіддя500 грн
Мезотерапія ліполітик підборіддя1500 грн
Ліпоредукція MESOSCULPT3500 грн
Радіохвильовий ліфтинг нижньої третини2000 грн
СМАС ліфтинг корекція брилі та підборіддя8400 грн
СМАС ліфтинг низу обличчя та підборіддя18500 грн
Векторний ліфтинг Редієсс8500 грн
Нитьовий ліфтинг нитями PDO (10 нитей)2800 грн

З цією процедурою добре поєднуються

ДО І ПІСЛЯ

SMAS лифтинг лица

SMAS лифтинг лица

SMAS лифтинг лица

Робота щодо усунення другого підборіддя – це комплекс процедур, спрямованих на лІполІтичний, підтягуючий і армуючий, а іноді і наповнюючий ефект.

Одним з ланок в ланцюжку ефективної корекції другого підборіддя є ін’єкційне введення ліполітиків (мезотерапія). Локально в проблемну зону (зона другого підборіддя та нижньої частини щік, брилів) вводяться спеціальні препарати, які володіють жироспалюючою дією, так звані прямі і непрямі ліполітики. Ці препарати зменшують обсяг жирової клітини, а деякі з них мають і ліфтинговий ефект.

Високоефективна процедура, яка зменшує обсяг другого підборіддя і коригує об’єм низу обличчя, є HIFu СМАС ліфтинг.

Ця процедура дозволяє не тільки підтягти тканини, але й зменшити обсяг жирової тканини.

Ще однією прогресивною процедурою для усунення другого підборіддя є радіохвильової ліфтинг. Індуковане тепло радіохвильового ліфтингу збільшує розпад накопиченого жиру, що призводить до значного зменшення локальних жирових відкладень в зоні другого підборіддя. А також прогрівання певного шару шкіри сприяє підтяжці тканини в зоні прогрівання.

Нитьовий ліфтинг підборіддя робиться з метою армування цієї зони створення підтримуючого «гамака». А також PDO нитки сприяють не тільки ліфтингу тканин за рахунок вироблення колагену завдяки нитці і створенню натурального каркаса, а й ліполітичному ефекту. Зазвичай на підборіддя йде 20-30 ниток.

Наявність другого підборіддя це не завжди свідчення зайвої ваги, а іноді генетично обумовлена анатомія особи (маленький розмір нижньої щелепи зі скошеним підборіддям).

У цій ситуації корекція проводиться за допомогою філерів (контурна пластика обличчя) з метою візуального подовження обличчя і репозиції підборіддя, а іноді спільна робота з ортодонотом (стоматологом).