EN | DE
 
Косметологическийцентр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
  • ru
  • uk
EN | DE
 
Косметологическийцентр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
[wd_asp id=1]
Обратный звонок
 

ЛІКУВАННЯ РОЗАЦЕА (РОЖЕВІ ВУГРИ)

Проблема розацеа і, як наслідок, поява рожевих вугрів часто криється не тільки в генетичній схильності, а й набутих збоях в роботі систем організму. Тому комплексне лікування розацеа – це протизапальна терапія і додаткова консультація у ендокринолога і гастроентеролога.

Ефективне лікування розацеа має починатися з первинної консультації косметолога. Це дозволить визначити ступінь проблеми і призначити продумане косметологічне лікування розацеа  в Києві.

Пам’ятайте, що грамотне лікування розацеа має бути комплексним: найчастіше причиною подібних вугрів стає психоемоційне напруження і постійний стрес. Саме тому на курс лікування розацеа в Києві найчастіше приходять дорослі люди, у яких раптово проявляються проблеми зі шкірою. Ми пропонуємо ефективне лікування розацеа лазером, яке допоможе в короткий термін усунути проблему і поверне шкірі здоровий і сяючий вигляд.

ЛЕЧЕНИЕ РОЗАЦЕА

ЗАПИСАТЬСЯ НА ПРОЦЕДУРУ

ВАРТІСТЬ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Консультація дерматолога300 грн
IPL видалення судин
Обличчя2000 грн
Щоки1500 грн

ДО ТА ПІСЛЯ

Процедура удаление пигментных пятен IPL. На фото результат после одной процедуры. Что же будет после второй? Мы обязательно отчитаемся - следите за лентой. процедура нетравматична; делается 1 раз в 3-6 недель.;

У косметологічному центрі KeyMed Ви можете отримати якісну консультацію з призначенням протизапального лікування гострого розацеа і профілактичне лікування. А також сучасну процедуру IPL видалення судин, яка ефективно справляється не тільки із запаленням, а й з причиною його виникнення (розширеними судинами).