EN | DE
 
Косметологический центр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
  • ru
  • uk
EN | DE
 
Косметологический центр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
[wd_asp id=1]
Обратный звонок
 

ЛІКУВАННЯ РОЗАЦЕА (РОЖЕВІ ВУГРІ)

Проблема розацеа і, як наслідок, поява рожевих вугрів часто криється не тільки в генетичній схильності, а й набутих збоях в роботі систем організму. Тому комплексне лікування розацеа – це протизапальна терапія і додаткова консультація у ендокринолога і гастроентеролога.

Ефективне лікування розацеа має починатися з первинної консультації косметолога. Це дозволить визначити ступінь проблеми і призначити продумане косметологічне лікування розацеа  в Києві.

Пам’ятайте, що грамотне лікування розацеа має бути комплексним: найчастіше причиною подібних вугрів стає психоемоційне напруження і постійний стрес. Саме тому на курс лікування розацеа в Києві найчастіше приходять дорослі люди, у яких раптово проявляються проблеми зі шкірою. Ми пропонуємо ефективне лікування розацеа лазером, яке допоможе в короткий термін усунути проблему і поверне шкірі здоровий і сяючий вигляд.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ

ВАРТІСТЬ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Назва процедуриЦіна, грн
Лазерне лікування розацеа (Frac3) довгий1700
Лазерне лікування розацеа (Frac3) довгий декольте1700
Лазерне лікування розацеа (Frac3) довгий шия1500
Лазерне лікування розацеа (Frac3) короткий1300
Консультація очно800
Консультація онлайн1000
IPL видалення судин на щоках1500
Мікрострумова терапія500

З цією процедурою добре поєднуються

Лікування розацея

Розацеа, або рожеві вугрі, – хронічне захворювання, при якому відбувається почервоніння шкіри, з’являються гнійничкові висипання, судинні «зірочки» та вугрі яскраво-рожевого кольору. Виникає розацеа переважно у середній третині обличчя, а також в області чола, носа та підборіддя. У поодиноких випадках вона може виникати за межами обличчя – в основному на шиї, грудях, шкірі голови чи вухах.

 

Причини розацеа