EN | DE
 
Косметологическийцентр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
  • ru
  • uk
EN | DE
 
Косметологическийцентр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
[wd_asp id=1]
Обратный звонок
 

ЛІКУВАННЯ РУБЦІВ ТА РОЗТЯЖОК

У косметологічному центрі KeyMed лікарі косметологи підбирають курс лікування рубців і розтяжок індивідуально для кожного пацієнта. Підхід до лікування рубців і розтяжок складається з двох основних напрямків процедур:

Лікування розтяжок Шліфування (поверхневий пілінг, серединний пілінг, PRX-T, IPL, мікродермообразія, радіохвильове фракційне лікування)

Лікування розтяжок Ін’єкційної системної зміни фіброзу рубцевої тканини (біоревіталізація, мезотерапія, мезоредіес, нитьовий ліфтинг).

Розтяжки і рубці в якійсь мірі «родичі», тому підходи до їх лікування дуже схожі. Ефект від курсу наростає поступово і видно вже після першої процедури незалежно від того, яка процедура обрана. Курс лікування може тривати від 1-го до 3-х місяців і не вимагає повторень.

РАБОТА С РУБЦАМИ

ЗАПИСАТЬСЯ НА ПРОЦЕДУРУ

ДО ТА ПІСЛЯ

Удаление рубцов и шрамов это работа не одного дня. Многое зависит от вида, места расположения и характера рубца. Вот полученный через 6 месяцев результат

Все ще думаєте, що ефективне шліфування рубців існує тільки в мріях? За допомогою сучасних технологій ви можете позбутися від них назавжди! Наша клініка пропонує лазерне апаратне лікування рубців в Києві за допомогою інноваційних технологій. Результат буде помітний відразу після першої процедури, так що вам не доведеться чекати кілька місяців.