EN | DE
 
Косметологический центр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
  • ru
  • uk
EN | DE
 
Косметологический центр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
[wd_asp id=1]
Обратный звонок
 

ОМОЛОДЖЕННЯ КИСТЕЙ

Показання: суха, в’януча шкіра рук
Опис: вплив на певний шар шкіри радіохвильовим випромінюванням з метою його нагрівання, за рахунок чого в шкірі стимулюється вироблення колагену, еластину і, як наслідок, ліфтинговий ефект.
Відновлювальний період: немає.
Тривалість: 30 хв
Коли проявляється результат: ефект відразу після процедури і наростає протягом 2-3-х тижнів. Стійкий ефект після 2-3-х процедур.
Періодичність процедури: 4-6 сеансів з інтервалом 1 раз на 3-5 тижні.

Тривалість результату: 10-18 місяців, посилюється з кожною наступною процедурою.
Підтримка ефекту: 1 процедура кожні 5-6 місяців
Протипоказання: гострі запалення шкіри, онкологія, злоякісні утворення, дерматити, вірусні та грибкові захворювання, тяжкі ендокринні захворювання в стадії загострення, наявність кардіостимулятора, наявність будь-якого синтетичного наповнення в зоні процедури, глибоке лазерне шліфування протягом останніх 6 місяців.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ

ВАРТІСТЬ ПРОЦЕДУРИ RF ЛІФТИНГУ КИСТЕЙ

Радіохвильовий ліфтинг стегна внутрішня та передня частина1500 грн
Радіохвильовий ліфтинг стегна внутрішня частина1200 грн
Радіохвильовий ліфтинг живота2000 грн
Радіохвильовий ліфтинг живота та боків3000 грн
Радіохвильовий ліфтинг задньої частини та сідниць1500 грн
Радіохвильовий ліфтинг кистей1000 грн
Радіохвильовий ліфтинг колін1000 грн
Радіохвильовий ліфтинг плечей1500 грн
Радіохвильовий ліфтинг спини1500 грн

З цією процедурою добре поєднуються

Процедура безпечна, неболюча і підходить зайнятим людям, оскільки не залишає слідів і дозволяє не випадати зі звичного життя. Процедура проводиться в будь-який сезон року і не вимагає додаткового сонячної захисту. Проводиться за допомогою апарату останнього покоління Viora. Він впливає на шкіру радіохвильовим випромінюванням, яке локально і контрольовано прогріває тканини до 45 градусів. Це запускає процеси природної реструктуризації, омолодження і підтяжки шкіри, стимулює неоколлагенагенез. Також запускаються процеси тривалої дії – поліпшується кровообіг, нормалізуються обмінні процеси в шкірі, що подовжує ефект її омолодження. Розгладжується сітка дрібних зморшок, поліпшується тонус шкіри. Апарат дозволяє підібрати для кожного типу шкіри і проблем індивідуальні параметри впливу, щоб досягти максимального ефекту від процедури. Вона сумісна з наповнюючими ін’єкціями і добре поєднується з іншими косметологічними процедурами (біоревіталізація, мезотерапія, біоремоделірованіе PROFHILO, нитьовий ліфтинг, Radiesse, мезоредіес)