EN | DE
 
Косметологический центр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
  • ru
  • uk
EN | DE
 
Косметологический центр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
[wd_asp id=1]
Обратный звонок
 

RF ПІДТЯЖКА СІДНИЦЬ

Показання: целюліт, розтяжки, зменшення об’ємів, підтяжка сідниць.
Опис: вплив на певний шар шкіри радіохвильовим випромінюванням з метою його нагрівання, за рахунок чого в шкірі стимулюється вироблення колагену, еластину і, як наслідок, ліфтинговий ефект.
Відновлювальний період: немає.
Тривалість: 30-45 хв.
Коли проявляється результат: ефект відразу після процедури і наростає протягом 2-3-х тижнів. Стійкий ефект після 2-3-х процедур.
Періодичність процедури: 4-6 сеансів з інтервалом 1 раз на 2-4 тижні.

Тривалість результату: 10-18 місяців, посилюється з кожною наступною процедурою.
Підтримка ефекту: 1 процедура кожні 5-6 місяців.
Протипоказання: гострі запалення шкіри, онкологія, злоякісні утворення, дерматити, вірусні та грибкові захворювання, тяжкі ендокринні захворювання в стадії загострення, наявність кардіостимулятора, наявність будь-якого синтетичного наповнення в зоні процедури, глибоке лазерне шліфування протягом останніх 6 місяців.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ

ВАРТІСТЬ ПРОЦЕДУРИ RF ЛІФТИНГУ СІДНИЦЬ

Радіохвильовий ліфтинг стегна внутрішня та передня частина1500 грн
Радіохвильовий ліфтинг стегна внутрішня частина1200 грн
Радіохвильовий ліфтинг живота2000 грн
Радіохвильовий ліфтинг живота та боків3000 грн
Радіохвильовий ліфтинг задньої частини та сідниць1500 грн
Радіохвильовий ліфтинг кистей1000 грн
Радіохвильовий ліфтинг колін1000 грн
Радіохвильовий ліфтинг плечей1500 грн
Радіохвильовий ліфтинг спини1500 грн

З цією процедурою добре поєднуються

Процедура безпечна, безболісна і підходить зайнятим людям, оскільки не залишає слідів і дозволяє не випадати зі звичного життя. Процедура проводиться в будь-який сезон року і не вимагає додаткового сонячного захисту.
Радіохвильової ліфтинг проводиться за допомогою апарату останнього покоління Viora. Він впливає на шкіру радіохвильовим випромінюванням, яке локально і контрольовано прогріває тканини до 42 градусів. Це запускає процеси природної реструктуризації, омолодження і підтяжки шкіри, стимулює неоколагенагенез. Індуковане тепло радіохвильового ліфтингу збільшує розпад накопиченого жиру, що призводить до значного зменшення локальних жирових відкладень (зона внутрішньої частини стегна, зона «вушок» – зовнішня частина стегна, живіт, боки, зона під лопатками, зона плечей, рук), вираженого антицелюлітного ефекту.

Також запускаються процеси тривалої дії – поліпшується кровообіг, нормалізуються обмінні процеси в шкірі, що подовжує ефект її омолодження.

Апарат дозволяє підібрати індивідуальні параметри впливу для кожного пацієнта, щоб досягти максимального ефекту від процедури.

Процедура сумісна з іншими косметологічними процедурами для тіла (вакуумно-роликовий масаж Starvac, мезотерапія тіла, пресотерапія, міостимуляція, нитьовий ліфтинг).