EN | DE
 
Косметологический центр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
  • ru
  • uk
EN | DE
 
Косметологический центр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
[wd_asp id=1]
Обратный звонок
 

SMAS ЛІФТИНГ ОБЛИЧЧЯ

Показання: зморшки; “друге підборіддя; втрата контурів скул; втрата чіткості овалу обличчя та контуру нижньої щелепи; опущення брів і повік; гравітаційний птоз; схильність до набряків; профілактика старіння, бульдожачі щічки; об’ємне підборіддя.
Опис: вплив на певний шар шкіри високосфокусова
ним ультразвуком з метою стимуляції неоколлагенеза.
Відновлювальний період: немає.
Тривалість: 30 – 60 хв.
Коли проявляється результат: відразу після процедури і наростає протягом 1-3 міс.
Періодичність процедури: 1 раз на рік.

Тривалість результату: залежить від віку і типу шкіри, будови обличчя, найчастіше 1,5-3 роки.
Підтримка ефекту: можлива докоррекція особливо проблемних зон через 3 міс. Повторна процедура через 10-12 міс. або пізніше.
Протипоказання: гострі запалення шкіри, онкологія, злоякісні утворення, дерматити, вірусні та грибкові захворювання, тяжкі ендокринні захворювання в стадії загострення, наявність кардіостимулятора, наявність будь-якого синтетичного наповнення в зоні процедури, глибока лазерне шліфування протягом останніх 6 місяців, сауна, солярій, вагітність, лактація, брекети (імпланти не є протипоказанням), титанові пластини в зоні проведеної корекції.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ

ВАРТІСТЬ ПРОЦЕДУРИ SMAS

СМАС ліфтинг брилів8400 грн
СМАС ліфтинг очей8000 грн
СМАС ліфтинг очей курсом2800 грн
СМАС ліфтинг корекція брилі5600 грн
СМАС ліфтинг корекція брилі та підборіддя8400 грн
СМАС ліфтинг низу обличчя13500 грн
СМАС ліфтинг низу обличчя та підборіддя18500 грн
СМАС ліфтинг шиї8000 грн

З цією процедурою добре поєднуються

ДО І ПІСЛЯ

процедура SMAS до и после

SMAS ліфтинг обличчя

SMAS ліфтинг обличчя

SMAS ліфтинг обличчя

SMAS-ліфтинг – методика безопераційної підтяжки обличчя, яка допомагає надати шкірі свіжий і відпочилий вигляд без хірургічного втручання.

Ультразвукові хвилі проникають на глибину до 4-5 мм, викликаючи точкове термічне скорочення і ущільнення колагенових і еластинових волокон. В результаті утворюється свого роду внутрішній каркас, що підтягує тканини і утримує їх в такому положенні на тривалий термін.

Перші результати видно відразу після процедури – обличчя помітно підтягується і стає більш чітким, відновлюється втрачений з віком овал обличчя. Близько двох тижнів після процедури можлива чутливість тканин в зоні корекції. Процедура SMAS ліфтингу практично не має реабілітаційного періоду, тому підходить зайнятим людям. Зробити процедуру можна в будь-якому віці від 18 до 65 років. Ефект від процедури накопичувальний і в повній мірі проявляється через кілька місяців.

Процедура сумісна з іншими косметологічними процедурами (біоревіталізація, мезотерапія, біоремоделювання PROFHILO, нитьовий ліфтинг, Radiesse, мезоредіес, ботулінотерапія), але не раніше ніж через 2-3 тижні після проведення процедури.

Апарат SMAS ulthera system дає можливість підтягнути обличчя без істотного втручання в шкіру, скорегувати контур обличчя і омолодити зовнішність. СМАС ліфтинг, якщо спростити, працює наступним чином: певні ділянки дозовано нагріваються до температури 60-70 градусів. Це не шкодить шкірі завдяки суворо контрольованій глибині проникнення ультрафіолетових променів і професіоналізму косметологів.