EN | DE
 
Косметологическийцентр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
  • ru
  • uk
EN | DE
 
Косметологическийцентр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
[wd_asp id=1]
Обратный звонок
 

ВИДАЛЕННЯ СУДИН

Показання: розширені судини на обличчі, судинні зірочки, “винні” плями, розширені венули на ногах, ангіоми на тілі.

Опис: вплив неодимовим лазером Fotona на патологічно розширені судини з метою їх коагуляції.

Відновлювальний період: від 2 до 48 годин на обличчі; від 2 до 4 тижнів на ногах.

Тривалість: від 15 до 60 хвилин в залежності від обсягу судин, що видаляються.

Коли проявляється результат: ефект проявляється від 3-х днів до 2-х тижнів, можливо знадобиться довидалення.

Періодичність процедури: 1-2 процедури, винятком є ​​великі “винні” плями.

Тривалість результату: постійний.

Підтримка ефекту: не потрібно.

Протипоказання: вагітність, лактація, перші дні циклу, некомпенсована артеріальна гіпертензія, прийом антикоагулянтів і антиагрегантів, підвищена температура тіла, загострення хронічних захворювань, некомпенсовані аутоімунні захворювання.

ЗАПИСАТЬСЯ НА ПРОЦЕДУРУ

ВАРТІСТЬ ПРОЦЕДУРИ ВИДАЛЕННЯ СУДИН

Лікування розацеа (Frac3) 30 мин1500 грн
Видалення судин обличчя + ніс (поодинокі)1000 грн
Видалення судин обличчя + ніс (множинні)1500 грн
Видалення судини (судинної зірочки 1 штука)300 грн
Видалення судин на носі600 грн
Видалення судин на ногах (10 х10 см)1500 грн
Видалення судин на ногах (5 х 5 см)1000 грн

ДО ТА ПІСЛЯ

Все, що ви хотіли знати про лазерне видалення кровоносних судин

Ви помітили, що по вашій шкірі почали поширюватися маленькі червоні лінії? Цю сітку можна віднести до розірваних кровоносних судин, також відомих як телеангіектазія: так виглядають пошкоджені капіляри і судинні зірочки. Ці, схожі на тонкі нитки неприємні сліди на обличчі і тілі, не завжди проходять самі по собі. Фактично, їх кількість може з часом збільшуватися, в результаті чого ваша шкіра набуває плямистий хворобливий вигляд.

На щастя, дерматологи можуть позбутися цих пошкоджених кровоносних судин. Тут ми розповімо, що ж саме викликає розрив кровоносних судин, і які існують методи лікування, які допомагають зупинити зростання сітки видимих кровоносних судин.

 

У ЧОМУ ПРИЧИНИ РОЗРИВУ СУДИН?

З біологічної точки зору ці кровоносні судини не «ламаються». Тривале перебування під впливом ультрафіолету, генетика і природний процес старіння призводять до атрофії стінок ваших здорових кровоносних судин і їх розширення – це зміна розміру, при якому кровоносні судини стають видимими під шкірою.

Але це ще не все. Підвищення рівня гормонів естрогену під час вагітності, стан шкіри розацеа, травми, що викликають синці, надмірна температура через зміни погоди або фізичних вправ, а також вплив хімічних подразників також можуть розширювати кровоносні судини.

Крім того, вживання алкоголю може призвести до розриву кровоносних судин. Навіть сильне чхання викликає тиск на ваше обличчя, в результаті чого кровоносні судини розширяться і рвуться! Оскільки існує великий список потенційних причин «розриву» капілярів, ми радимо вам відвідати дерматолога, щоб визначити основну причину і вибрати найкращий спосіб лікування.

 

Я БАЧУ НА МОЄМУ ОБЛИЧЧІ ЧЕРВОНУ ПАВУТИНКУ ЯК Я МОЖУ ЦЬОГО ПОЗБУТИСЯ?

Хороші новини: існують ефективні способи видалення кровоносних судин, які часто використовуються в комплексі, щоб найкращим чином задовольнити ваші потреби в здоровому і привабливому зовнішньому вигляді. Лазерна терапія є найкращим методом лікування пошкоджених кровоносних судин. Лазер випромінює світлову енергію, яка проходить через епідерміс і деякі ділянки дерми (глибиною до 1,2 мм) і працює як ракета з тепловим наведенням. Зокрема, гемоглобін, що міститься в червоних кров’яних тільцях, поглинає довжину хвилі цього лазера, в той час як інші прилеглі структури шкіри – ні. Це дозволяє йому ефективно визначати мету, не зачіпаючи навколишні тканини. Ця світлова енергія перетворюється в теплову енергію, яка потім руйнує пошкоджені кровоносні судини.

Кровоносні судини можуть з’являтися на різних частинах тіла, особливо на обличчі – зазвичай на щоках, підборідді і носі. Вони виглядають як тонкі червоні вени.

Поява кровоносних судин може бути викликано безліччю факторів, у тому числі:

вплив сонця;
старіння;
медикаменти;
вагітність;
пологи.

 

Як видалити кровоносні судини?

Найефективніший метод видалення кровоносних судин – це лазер. Лазерні промені впливають на гемоглобін, що міститься в червоних кров’яних тільцях. Кров поглинає світлові промені, які руйнують видимі кровоносні судини.

 

Як довго триває лікування?

Вени настільки малі, що для усунення пошкоджень потрібно всього лише від однієї до трьох процедур. У нашій клініці використовуються новітні лазерні технології, щоб пацієнти почували себе максимально комфортно.

 

Наскільки безпечна процедура?

Лазерна терапія – це безпечне лікування, яке дає гарантовані результати. Хоча для загоєння дрібних вен потрібна одна процедура, для поліпшення стану великих вен може знадобитися кілька процедур.

 

Чи є побічні ефекти?

Лише кілька побічних ефектів можуть бути пов’язані з лазерним видаленням кровоносних судин. Уражена шкіра може тимчасово втратити колір. Залежно від розміру і розташування видалених кровоносних судин зміна кольору може зайняти від п’яти до 14 днів.

Інші побічні ефекти, які можуть з’явитися, включають почервоніння, утворення кірок і пухирів, але зазвичай вони зникають протягом декількох днів.

 

Чи дійсно у вас пошкоджені судини?

Інтернет – не ваш лікуючий лікар, так що вам обов’язково потрібно записатися на прийом до дерматолога для офіційного діагнозу. Але, якщо ви все ще намагаєтеся поставити собі діагноз самостійно, ми полегшимо вам задачу: пошкоджені судини – це збільшені кровоносні капіляри прямо під поверхнею шкіри, які виглядають як яскраві криваво-червоні плями, сітка або візерунок у вигляді тонких гілок.

 

Що їх викликає?

Як правило, пошкодження капілярів викликано або травмою шкіри, або надмірним розширенням кровоносних судин, наприклад, при прийнятті гарячого душу в холодному приміщенні, гостра їжа, фізичні вправи або вживання алкоголю. Стінки капілярів дуже еластичні, і кровоносні судини можуть втратити здатність скорочуватися, якщо вони часто розширюються, в результаті чого вони залишаються збільшеними.

Генетика відіграє важливу роль в тому, наскільки ви схильні до пошкодження кровоносних судин, хоча воно частіше зустрічається у людей з чутливою шкірою, акне або розацеа, і особливо сильно проявляється взимку, через коливання температури тіла і зовнішнього середовища.

 

Чи можна позбутися від цієї проблеми в домашніх умовах?

Вибачте за погану новину, але як тільки пошкоджені судини з’являються на вашому обличчі, вони залишаються назавжди, якщо тільки ви не видалите їх лазером в кабінеті дерматолога.

Ниткоподібні вени, також звані судинними зірочками, зазвичай зустрічаються на обличчі і ногах, але можуть з’явитися де завгодно на тілі. Цей стан може розвинутися у будь-якої людини в будь-якому віці, і від нього можна швидко і ефективно позбутися за допомогою правильного лікування. Пошкоджені судини не є небезпечними, але вони можуть вплинути на вашу впевненість у собі і своєму зовнішньому вигляді. У рідкісних випадках ниткоподібні вени можуть бути ознакою основного захворювання, і ви отримаєте більш ефективні результати при ранньому лікуванні, тому завжди краще проконсультуватися з практикуючим лікарем.

 

ВІДЧУТТЯ ПІД ЧАС ПРОЦЕДУРИ

Світловий імпульс, що випромінюється лазером, викликає легке відчуття уколу, що є ознакою ефективного лікування. Таким чином видаляються кровоносні судини і капіляри без будь-яких побічних ефектів. Знеболення проводиться спеціально спрямованим потоком холодного повітря, що робить процедуру комфортною.

Тривалість процедури залежить від розміру пошкодженої ділянки і займає від декількох хвилин. Після процедури шкіра може почервоніти на деякий час. Ви також можете відчути легке тепло на обробленій ділянці, яке проходить протягом 24 годин.

 

Лазерне лікування відмінно підходить для усунення багатьох дерматологічних проблем, від епіляції до видалення кровоносних судин.

Щоб дізнатися більше про те, що лазерне лікування може дати вашій шкірі, зробити її такою, про яку ви завжди мріяли, зателефонуйте нам сьогодні за телефоном +38 (098)-220-03-11 . Або ви можете записатися на прийом за допомогою онлайнформи на нашому сайті, натиснувши на кнопку Проконсультуватися.