EN | DE
 
Косметологічний Центр
Київ, вул. Полтавська, 10
Замовити дзвінок
  • ru
  • uk
EN | DE
 
Косметологический центр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
[wd_asp id=1]
Замовити дзвінок
 

SMAS ЛІФТИНГ ОБЛИЧЧЯ

Показання: зморшки; “друге підборіддя; втрата контурів скул; втрата чіткості овалу обличчя та контуру нижньої щелепи; опущення брів і повік; гравітаційний птоз; схильність до набряків; профілактика старіння, бульдожачі щічки; об’ємне підборіддя.
Опис: вплив на певний шар шкіри високосфокусова
ним ультразвуком з метою стимуляції неоколлагенеза.
Відновлювальний період: немає.
Тривалість: 30 – 60 хв.
Коли проявляється результат: відразу після процедури і наростає протягом 1-3 міс.
Періодичність процедури: 1 раз на рік.

Тривалість результату: залежить від віку і типу шкіри, будови обличчя, найчастіше 1,5-3 роки.
Підтримка ефекту: можлива докоррекція особливо проблемних зон через 3 міс. Повторна процедура через 10-12 міс. або пізніше.
Протипоказання: гострі запалення шкіри, онкологія, злоякісні утворення, дерматити, вірусні та грибкові захворювання, тяжкі ендокринні захворювання в стадії загострення, наявність кардіостимулятора, наявність будь-якого синтетичного наповнення в зоні процедури, глибока лазерне шліфування протягом останніх 6 місяців, сауна, солярій, вагітність, лактація, брекети (імпланти не є протипоказанням), титанові пластини в зоні проведеної корекції.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ

З цією процедурою добре поєднуються

ДО І ПІСЛЯ

процедура SMAS до и после

SMAS ліфтинг обличчя

SMAS ліфтинг обличчя

SMAS ліфтинг обличчя

SMAS-ліфтинг – методика безопераційної підтяжки обличчя, яка допомагає надати шкірі свіжий і відпочилий вигляд без хірургічного втручання.

Ультразвукові хвилі проникають на глибину до 4-5 мм, викликаючи точкове термічне скорочення і ущільнення колагенових і еластинових волокон. В результаті утворюється свого роду внутрішній каркас, що підтягує тканини і утримує їх в такому положенні на тривалий термін.

Перші результати видно відразу після процедури – обличчя помітно підтягується і стає більш чітким, відновлюється втрачений з віком овал обличчя. Близько двох тижнів після процедури можлива чутливість тканин в зоні корекції. Процедура SMAS ліфтингу практично не має реабілітаційного періоду, тому підходить зайнятим людям. Зробити процедуру можна в будь-якому віці від 18 до 65 років. Ефект від процедури накопичувальний і в повній мірі проявляється через кілька місяців.

Процедура сумісна з іншими косметологічними процедурами (біоревіталізація, мезотерапія, біоремоделювання PROFHILO, нитьовий ліфтинг, Radiesse, мезоредіес, ботулінотерапія), але не раніше ніж через 2-3 тижні після проведення процедури.

Апарат SMAS ulthera system дає можливість підтягнути обличчя без істотного втручання в шкіру, скорегувати контур обличчя і омолодити зовнішність. СМАС ліфтинг, якщо спростити, працює наступним чином: певні ділянки дозовано нагріваються до температури 60-70 градусів. Це не шкодить шкірі завдяки суворо контрольованій глибині проникнення ультрафіолетових променів і професіоналізму косметологів.