EN | DE
 
Косметологічний Центр
Київ, вул. Полтавська, 10
Замовити дзвінок
  • ru
  • uk
EN | DE
 
Косметологический центр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
[wd_asp id=1]
Замовити дзвінок
 

SMAS ліфтинг тіла

Показання: знижений тонус і провисання м’яких тканин; пухка підшкірно-жировоа клітковина; м’язова атонія; целюліт; складки на боках; жирова складка на животі; провисання і об’єм верхньої частини рук.
Опис: вплив на певний шар шкіри високосфокусованим ультразвуком з метою стимуляції неоколлагенеза і ліполізу.
Відновлювальний період: немає.
Тривалість: 30 – 60 хв.
Коли проявляється результат: відразу після процедури і наростає протягом 1-3 міс.
Періодичність процедури: 1 раз на рік.

Тривалість результату: залежить від віку і типу шкіри, будови обличчя, найчастіше 1,5-3 роки.
Підтримка ефекту: можлива докоррекція, особливо проблемних зон через 3 міс., повторна процедура через 10-12 міс або пізніше.
Протипоказання: гострі запалення шкіри, онкологія, злоякісні утворення, дерматити, вірусні та грибкові захворювання, тяжкі ендокринні захворювання в стадії загострення, наявність кардіостимулятора, наявність будь-якого синтетичного наповнення в зоні процедури, глибоке лазерне шліфування протягом останніх 6 місяців, сауна, солярій, вагітність, лактація.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ

З цією процедурою добре поєднуються

ДО І ПІСЛЯ

SMAS лифтинг тела

SMAS ліфтинг тіла

На відміну від процедур, які працюють тільки з поверхневими шарами шкіри, SMAS-ліфтинг дозволяє «дотягнутися» до більш глибоких.

У результаті SMAS-ліфтингу усуваються небажані жирові відкладення в області живота, стегон, сідниць, боків, плечей, колін і забезпечується швидкий ліфтинг шкіри – вона підтягується, стає гладкою і пружною. Жирові тканини руйнуються за рахунок нагріву, жир виводиться з організму поступово, тому рекомендовано дотримуватися здорового способу життя, харчування і питного режиму. Процедура SMAS ліфтингу практично не має реабілітаційного періоду, тому підходить зайнятим людям. Ефект від процедури накопичувальний і в повній мірі проявляється через кілька місяців.

Процедура сумісна з іншими косметологічними процедурами для тіла (вакуумно-роликовий масаж Starvac, мезотерапія тіла, пресотерапія, міостимуляція, нитоьвий ліфтинг, огортання), але не раніше ніж через 2-3 тижні після проведення процедури.

SMAS ulthera system – ефективний ліфтинг нового покоління, який вже оцінили тисячі жінок у всьому світі. Спробуйте і ви суперефективний метод омолодження від професійних косметологів.