EN | DE
 
Косметологічний Центр
Київ, вул. Полтавська, 10
Замовити дзвінок
  • ru
  • uk
EN | DE
 
Косметологический центр
Киев, ул. Полтавская, 10
Обратный звонок
[wd_asp id=1]
Замовити дзвінок
 

ВИДАЛЕННЯ СУДИН

Показання: розширені судини на обличчі, судинні зірочки, “винні” плями, розширені венули на ногах, ангіоми на тілі.
Опис: вплив неодимовим лазером Fotona на патологічно розширені судини з метою їхньої коагуляції.
Відновлювальний період: від 2 до 48 годин на обличчі; від 2 до 4 тижнів на ногах.
Тривалість: від 15 до 60 хвилин залежно від кількості судин, що видаляються.
Коли проявляється результат: ефект проявляється від 3 днів до 2 тижнів, можливо знадобиться додаткове видалення.
Періодичність процедури: 1-2 процедури, за винятком ​​великих “винних” плям.

Тривалість результату: постійний.
Підтримка ефекту: не потрібна.
Протипоказання: вагітність, лактація, перші дні циклу, некомпенсована артеріальна гіпертензія, прийом антикоагулянтів та антиагрегантів, підвищення температури тіла, загострення хронічних захворювань, некомпенсовані аутоімунні захворювання.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ

З цією процедурою добре поєднуються

ДО І ПІСЛЯ

Все, що ви хотіли знати про лазерне видалення кровоносних судин

Ви помітили, що вашою шкірою почали поширюватися маленькі червоні лінії? Цю сітку можна віднести до розірваних кровоносних судин, також відомих як телеангіектазія: так виглядають пошкоджені капіляри та судинні зірочки. Як тільки вони з’являються, ці схожі на тонкі нитки неприємні сліди на обличчі та тілі, не завжди вони проходять самі собою. Фактично, їх кількість може з часом збільшуватися, внаслідок чого ваша шкіра набуває плямистого хворобливого вигляду.

На щастя, дерматологи можуть забувати ці пошкоджені кровоносні судини. Тут ми розповімо, що саме викликає розрив кровоносних судин, і які існують методи лікування, які допомагають зупинити зростання сітки видимих ​​кровоносних судин.

 

У чому причини розриву судин?

З біологічної точки зору ці кровоносні судини не ламаються. Тривале вплив ультрафіолету, генетика та природний процес старіння призводять до атрофії стінок ваших здорових кровоносних судин та їх розширення – це зміна розміру, при якому кровоносні судини стають видимими під шкірою.

Але це ще не все. Підвищення рівня гормонів естрогену під час вагітності, стан шкіри розацеа, травми, що викликають синці, надмірна температура через зміну погоди або фізичні вправи, а також вплив хімічних подразників також можуть розширювати кровоносні судини.

З іншого боку, вживання алкоголю може сприяти розриву кровоносних судин. Навіть сильне чхання викликає тиск на ваше обличчя, внаслідок чого кровоносні судини розширяться та рвуться! Оскільки існує великий список потенційних причин розриву капілярів, ми радимо вам відвідати дерматолога, щоб визначити основну причину і вибрати найкращий спосіб лікування.

 

Я БАЧУ НА МОЄМУ ОБЛИЧЧІ ЧЕРВОНУ ПАВУТИНКУ – ЯК Я МОЖУ ВІД ЦЬОГО ПОЗБУТИСЯ?

Хороші новини: існують ефективні способи видалення кровоносних судин, які часто використовуються в комплексі, щоб якнайкраще задовольнити ваші потреби у здоровому та привабливому зовнішньому вигляді. Лазерна терапія є кращим методом лікування ушкоджених кровоносних судин. Лазер випромінює світлову енергію, яка проходить через епідерміс та деякі ділянки дерми (глибиною до 1,2 мм) та працює як ракета з тепловим наведенням. Зокрема, гемоглобін, що міститься у червоних кров’яних тільцях, поглинає довжину хвилі цього лазера, тоді як інші прилеглі структури шкіри – ні. Це дозволяє йому ефективно визначати мету, не торкаючись навколишніх тканин. Ця світлова енергія перетворюється на теплову енергію, яка потім руйнує пошкоджені кровоносні судини і стінки судин, що оточують їх.

Кровоносні судини можуть виявлятися на різних частинах тіла, особливо на обличчі – зазвичай на щоках, підборідді та носі. Вони виглядають як тонкі червоні вени.

Прояв кровоносних судин може бути викликано безліччю факторів, у тому числі:

– вплив сонця;
– старіння;
– медикаменти;
– вагітність;
– пологи.

 

Як видалити кровоносні судини?

Найефективніший метод видалення кровоносних судин – лазер. Лазерні промені впливають на гемоглобін, що міститься у червоних кров’яних тільцях. Кров поглинає світлові промені, які руйнують видимі кровоносні судини.

 

Як довго триває лікування?

Відня настільки малі, що для усунення пошкоджень потрібно лише від однієї до трьох процедур. У нашій клініці використовуються новітні лазерні технології, щоб пацієнти почувалися максимально комфортно.

 

Наскільки безпечною є процедура?

Лазерна терапія – це безпечне лікування, яке дає гарантовані результати. Хоча для загоєння дрібних вен потрібна одна процедура, поліпшення стану великих вен може знадобитися кілька процедур.

 

Чи є побічні ефекти?

Лише кілька побічних ефектів може бути пов’язані з лазерним видаленням кровоносних судин. Уражена шкіра може тимчасово знебарвитися. Залежно від розміру та розташування віддалених кровоносних судин зміна кольору може тривати від п’яти до 14 днів.

Інші побічні ефекти, які можуть з’явитися, включають почервоніння, утворення кірки та пухирі, але зазвичай вони зникають протягом декількох днів.

 

Чи справді у вас пошкоджені судини?

Інтернет – не ваш лікар, так що вам обов’язково потрібно записатися на прийом до дерматолога для офіційного діагнозу. Але, якщо ви все ще намагаєтеся поставити собі діагноз самостійно, ми полегшимо вам завдання: пошкоджені судини – це збільшені кровоносні капіляри прямо під поверхнею шкіри, які виглядають як яскраві червоно-червоні плями, сітка або візерунок у вигляді тонких гілок.

 

Що їх спричиняє?

Як правило, пошкодження капілярів спричинене травмою шкіри, або надмірним розширенням кровоносних судин, наприклад, при прийнятті гарячого душу в холодному приміщенні, гостра їжа, фізичні вправи або вживання алкоголю. Стінки капілярів дуже еластичні, і кровоносні судини можуть втратити здатність скорочуватися, якщо вони часто розширюються, внаслідок чого залишаються збільшеними.

Генетика відіграє важливу роль у тому, наскільки ви схильні до пошкодження кровоносних судин, хоча воно частіше зустрічається у людей з чутливою шкірою, акне або розацеа, і особливо сильно проявляється взимку через коливання температури тіла та зовнішнього середовища.

 

Чи можна позбавитися цієї проблеми в домашніх умовах?

Вибачте за погану новину, але як тільки пошкоджені судини з’являються на вашому обличчі, вони залишаються назавжди, якщо ви не видалите їх лазером у кабінеті дерматолога.

Ниткоподібні вени, також звані судинними зірочками, зазвичай зустрічаються на обличчі та ногах, але можуть з’явитися будь-де на тілі. Цей стан може розвинутися у будь-якої людини в будь-якому віці, і його можна швидко і ефективно позбутися за допомогою правильного лікування. Пошкоджені судини не є небезпечними, але вони можуть вплинути на вашу впевненість у собі та своєму зовнішньому вигляді. У поодиноких випадках ниткоподібні вени можуть бути ознакою основного захворювання, і ви отримаєте ефективніші результати при ранньому лікуванні, тому завжди краще проконсультуватися з практикуючим лікарем.

 

ВІДЧУТТЯ ПІД ЧАС ПРОЦЕДУРИ

Світловий імпульс, що випромінюється лазером, викликає легке почуття уколу, що є ознакою ефективного лікування. Таким чином видаляються кровоносні судини та капіляри без будь-яких побічних ефектів. Знеболення проводиться спеціально спрямованим потоком холодного повітря, що робить процедуру комфортною.

Тривалість процедури залежить від розміру пошкодженої ділянки та займає від кількох хвилин. Після процедури шкіра може почервоніти на якийсь час. Ви також можете відчути легке тепло на обробленій ділянці протягом 24 годин.

 

Лазерне лікування відмінно підходить для усунення багатьох дерматологічних проблем від епіляції до видалення кровоносних судин.

Щоб дізнатися більше про те, що лазерне лікування може дати вашій шкірі, зробити її такою, про яку ви завжди мріяли, зателефонуйте нам сьогодні за телефоном +38 (098)-220-03-11 або ви можете записатися на прийом за допомогою онлайн- форми на нашому сайті, натиснувши кнопку “Проконсультуватися”.